eski wp yi yükleme

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 109

07.May.2015 20:13:57 via Website

selamlar şu lanet olası materyal tasarım whatsapp a geldi biliyosunuz nasıl kurtulabilirim bundan eski sürümü istiyorum eskisini kurduğumdada eski sürüm deyip açılmıyor yardım edin çok önemli :(

• Forum girişleri 87

08.May.2015 03:01:15 via App

WhatsApp Plus işini görür. Ayrıca neden holo gibi kötü bir tasarıma dönmek istiyorsun?

• Forum girişleri 488

08.May.2015 08:37:26 via Website

Kutsan K.

WhatsApp Plus işini görür. Ayrıca neden holo gibi kötü bir tasarıma dönmek istiyorsun?

Material tasarım can olmuş da whatsapp plus u tavsiye etmiyorum whatsapp direk buluyor kardeşim 24 saatliğine ban yemişti :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 87

08.May.2015 09:03:43 via App

Muhlis Soysal

Kutsan K.

Material tasarım can olmuş da whatsapp plus u tavsiye etmiyorum whatsapp direk buluyor kardeşim 24 saatliğine ban yemişti :)

Onu çözdüler. Ban yemiyorsun artık.

• Forum girişleri 488

08.May.2015 09:08:42 via Website

Kutsan K.

Muhlis Soysal

Kutsan K.

Onu çözdüler. Ban yemiyorsun artık.

Mmm olsun stabil orjinal kullanmak gibisi yok :)

• Forum girişleri 109

08.May.2015 11:27:36 via App

kardesim whatsapp a oyle alistim oy)e seviyorum yeni tasarim pekte iyi degil zaten materyal tasarimdan hic hoslanmiyorum :)

• Forum girişleri 488

08.May.2015 14:17:57 via Website

Atakan Okur

kardesim whatsapp a oyle alistim oy)e seviyorum yeni tasarim pekte iyi degil zaten materyal tasarimdan hic hoslanmiyorum :)

Yarın birgün onada alışırsın yenisi çıkıncada, material tasarım ararsın. çok takma kafayı bunlara :)