mod arkadaşlara

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 38

08.May.2015 14:03:59 via Website

Merhaba

Forum içerisinde pratik uygulamalı kısa tanımların olduğu bir bölüm oluşturup adını da "şunuda öğrendim" gibi bir bölüm oluşturup kategoriler halinde bir bölüm açabilir miyiz.Herkes deneyimlerini kısaca tanımlayıp diğer kullanıcılarda fikir sahibi olur..örnek:x tuşuna basarsanız şu olur gibi kısa bilgiler.

— değiştirilme tarihi 08.May.2015 14:04:20

• Forum girişleri 298

09.May.2015 08:55:57 via App

O zaman ilk ben başlayayım konuya...Bende bugüne kadar gözümün önünde olupta hiç kullanmadığım, dikkatimi çekmeyen bir buton (mevzuda geçen "x" butonu değil, çünkü bunu ben keşfettim) dikkatimi celbetti arkadaşlar...Telefonuma bakarken üstünde, solda bir düğme farkettim, önce anlamadım tabii...Sonra detaylıca inceledim, forumlara baktım ve bunun bir güç tuşu, yani telefonu açma-kapama tuşu olduğu konusunda bir fikir oluştu kafamda...Zaten deneyimlerimde bana böyle olduğunu gösterdi...Ve artık telefonumu bu tuş yardımıyla açıyor ve kapatıyorum artık...Şimdi çok rahatım...

Sözün kısası "x" tuşuna basınca şu mu oluyor bilmiyorum, fakat benim telefonumun üst sol köşesindeki tuşa basınca benim telefon kapanıyor...:)

Sizlerinde buna benzer deneyimleriniz olduysa lütfen bizimle paylaşın, herkes bilsin, bilgi sahibi olsun...:) :) :)

— değiştirilme tarihi 09.May.2015 18:49:19

• Forum girişleri 38

09.May.2015 12:17:28 via Website

Güngör Aydın

O zaman ilk ben başlayayım konuya...Bende bugüne kadar gözümün önünde olupta hiç kullanmadığım, dikkatimi çekmeyen bir buton (mevzuda geçen "x" butonu değil, çünkü bunu ben keşfettim) dikkatimi celbetti arkadaşlar...Telefonuma bakarken üstünde, solda bir düğme farkettim, önce anlamadım tabii...Sonra detaylıca inceledim, forumlara baktım ve bunun bir güç tuşu, yani telefonu açma-kapama tuşu olduğu konusunda bir fikir okuştu kafamda...Zaten deneyimlerimde bana böyle olduğunu gösterdi...Ve artık telefonumu bu tuş yardımıyla açıyor ve kapatıyorum artık...Şimdi çok rahatım...

Sözün kısası "x" tuşuna basınca şu mu oluyor bilmiyorum, fakat benim telefonumun üst sol köşesindeki tuşa basınca benim telefon kapanıyor...:)

Sizlerinde buna benzer deneyimleriniz olduysa lütfen bizimle paylaşın, herkes bilsin, bilgi sahibi olsun...:) :) :)

ironimi yaptınız ,gırgıra mı aldınız anlamadım.

• Forum girişleri 298

10.May.2015 05:34:00 via App

İnsanımız kendisiyle dalga geçmeyi bilmiyor...Nedense gereksiz yere alınganlık gösterdikleri görülüyor...Şimdi ben cevap yazmak zorunda kalınca bütün "sihri" gitti yazının...:)