Sony Xperia Z — z2 Wifi sorunu

• Cevaplar:16
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 45

10.May.2015 20:31:36 via App

z2 ye Lollipop yükledikten sonra Wifi bağlantısında sorun oluşmaya başladı. Sürekli kesilip tekrar bağlanıyor. Modem ayarlarında sorun yok, başka telefon ya da bilgisayar ile bağlandığında herhangi bir sorun yok. Benzer bir durum ile karşılaşan var mı acaba. çözümü nasıl olabilir

• Forum girişleri 2

13.May.2015 02:37:59 via Website

format da çözüm olmadı .root yaptım 4.4.4.e geri döndüm.wifi açılmıyor.açılsa da sürekli kopuyor.ayrıca çok enteresan. bişe daha var.şarj %50 leri geçti mi wifi açılıyor. bağlanıyor.orda da bluetooth illa açık olması lazım.bluetooth kapanınca wifi de kapanıyor.çok saçma sapan moral bozdu.YARDIMCI OLACAK VAR MI!!

• Forum girişleri 45

15.May.2015 21:28:36 via App

Format reset bir işe yaramadı gerçekten ve sıkıntı halen devam ediyor. çözüm yok mu

• Forum girişleri 2

16.May.2015 00:06:40 via Website

ahmet kardeş en adi tellerde ve tabletlerde bile wifinin böyle bi sorununu görmedim.telefonumda çizik yok.herşeyi iyi ama wifi ve bluetooth olmadan olmuyor.düzelmiyor.neler yaptım olmadı.iletişimi kesmeyelim kardeş.5065086701 numaram.arasan konuşalım.ne yapacağımıza karar verelim.servise vermek istemiyorum.ne kadar sürecek bell ideğil.yedek tel yok.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 102

06.Haz.2015 17:06:22 via Website

1 kaç hafta önce bir arkadasimin z2telefonuna lolipop yukledim hic sorunla karsilasmadim dedi ve wifide sorun olmadigini soyledi.

• Forum girişleri 2

09.Tem.2015 18:16:05 via Website

Selamün aleyküm cümleten. Bende z3 var. Ancak wifi ve bluetooth açılmıyo ama mobil veri kullanabiliyorum bu sorun yakın zamanda meydana geldi. Wİfi ve bluetooth sorununu nasıl çözerim yardımcı olabilirmisiniz..

• Forum girişleri 1.784

09.Tem.2015 22:03:14 via Website

Hilmi Çoban

Selamün aleyküm cümleten. Bende z3 var. Ancak wifi ve bluetooth açılmıyo ama mobil veri kullanabiliyorum bu sorun yakın zamanda meydana geldi. Wİfi ve bluetooth sorununu nasıl çözerim yardımcı olabilirmisiniz..

telefona ek bir program indirdiniz mi veya root attınız mı? Dilerseniz telefonu fabrika ayarlarına çevirin

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 2

10.Tem.2015 17:17:51 via Website

telefona ek bir program indirmedim yüklemedim ve root atmadım. Fabrika ayarlarına da çevirdim yine olmadı

• Forum girişleri 3

17.Tem.2015 03:43:37 via Website

ahmet

ip numarasını sabitleyince sorun çözüldü. deneyebilirsiniz

Bende de sorun var IP numarası nasıl sabiltleniyor acaba bilgi verebilirmisin.

• Forum girişleri 1

18.Kas.2015 07:08:38 via Website

bende e aynı sorun var bu sorunu çözen var mı?
wifi açılıp açılıp kapanıyor. tekrar taramaya geçiyor

• Forum girişleri 2

05.Kas.2016 22:16:25 via Website

Nasil yapılıuor pekı kades ben cok sorun yasıyorum

• Forum girişleri 2

05.Kas.2016 22:17:17 via Website

Nasıl yapılıyor kardes ben cok sorun yasıyorum