BİLGİSAYAR HOPORLÖRÜ OKUMUYOR

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 72

10.May.2015 20:35:17 via Website

Bilgisayarımı formatlatmak için bilgisayarcıya verdim ve geri aldığımda hopörlörü okumadı bilgisayar.Telefona bağladığımda çalışıyor hopörlör ses driverini nerden indirebilirim ?

• Forum girişleri 488

13.May.2015 09:54:15 via Website

Kaan Keskin

Bilgisayarımı formatlatmak için bilgisayarcıya verdim ve geri aldığımda hopörlörü okumadı bilgisayar.Telefona bağladığımda çalışıyor hopörlör ses driverini nerden indirebilirim ?

Windows XP mi kullanıyorsun da driver a ne gerek var? Ses kartının yada onbordsa (zaten drivera gerek yok) jack çalışıyor mu onu kontrol etmen lazım bi kulaklık tak bakalım?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 38

13.May.2015 16:46:33 via App

Hoparlör driver i diye sürücü yoktur sanırım bu çokça Realtek ses kartlarında farklı surumlerden kaynaklanır anakartinizin modeline göre indirip kurun.

• Forum girişleri 202

13.May.2015 21:36:05 via App

Kaan Keskin

kaan neden bilgisayarı servise veriyorsun format için bunu kendin yapmalisim ( bence ) bir abin olarak tavsiye , ayrıca biraz kurcala tanır mutlaka jack yeri değiştir aygıt yöneticisine bak taninmayan aygit var mi ?

• Forum girişleri 1.784

13.May.2015 21:51:28 via Website

samil Altundal

Kaan Keskin

kaan neden bilgisayarı servise veriyorsun format için bunu kendin yapmalisim ( bence ) bir abin olarak tavsiye , ayrıca biraz kurcala tanır mutlaka jack yeri değiştir aygıt yöneticisine bak taninmayan aygit var mi ?

Yeşil jak varsa ona takacaksın ayrıca eğer bilgiyarının ana kart modelini söylersen ona göre size driver linkini veririm.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.