ios sayfa gecisi yapma

• Cevaplar:16
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 109

10.May.2015 21:56:58 via App

basliktaki gibi sorunum o telefondaki sayfa gecislerini iphone gibi yapmak istiyorum root var ?

• Forum girişleri 298

11.May.2015 01:36:51 via App

Atakan Okur

basliktaki gibi sorunum o telefondaki sayfa gecislerini iphone gibi yapmak istiyorum root var ?

iPhone'nun neyine özeniyorsunuz bilmiyorum...Hem yavan, hemde basit...Ama sana tavsiyem "Next Launcher 3D Shell"...Marketin 1 numaralı launcher'ı...ve çok kullanışlı...

• Forum girişleri 298

11.May.2015 09:54:03 via App

Ali Kahya

iphone yavaş sa android çöp .p

Ben ikisini de kullandım...Bugün için gelinen noktada Android Lollipop işletim sistemi ve bu işletim sistemini kullanan değişik markaların Amiral Gemisi dediğimiz modelleri, iPhone'u ve onun işletim sistemi olan iOS'u kat be kat geçmiştir bir çok bakımdan...Hatta bir çok iPhone kullanıcısının övündükleri stabillik(akıcılık) konusunda dahi!...

Bu benim şahsi tespitlerimdir...

• Forum girişleri 1.784

11.May.2015 09:56:13 via App

Güngör Aydın

Ali Kahya

iphone yavaş sa android çöp .p

Ben ikisini de kullandım...Bugün için gelinen noktada Android Lollipop işletim sistemi ve bu işletim sistemini kullanan değişik markaların Amiral Gemisi dediğimiz modelleri, iPhone'u ve onun işletim sistemi olan iOS'u kat be kat geçmiştir bir çok bakımdan...Hatta bir çok iPhone kullanıcısının övündükleri stabillik(akıcılık) konusunda dahi!...

Bu benim şahsi tespitlerimdir...

benimde size katıldığım noktadır.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 111

11.May.2015 15:41:11 via App

Android kendi arayüzünde bile takılıyor bende uzun süre ios kullandım androidde kullandım kesinlinlikle android stabilite konusunda iosu geçemez tabi herkezin düşüncesi farklıdır

• Forum girişleri 442

11.May.2015 16:04:44 via App

android L ile birlikte kesinlikle daha hizli ve stabil

— değiştirilme tarihi 11.May.2015 16:04:58

Android Candır

• Forum girişleri 111

11.May.2015 18:03:03 via App

Ben de arkasimda da android l var S4 onun ki Türkiye orjinal tel bnmki kaçak orjinal ikimdede android l de sorunlar var saf android l güzel bende beğeniyorum ama yinede benm gözünde ios etmiyor

• Forum girişleri 442

11.May.2015 18:10:37 via App

Ali Kahya

Ben de arkasimda da android l var S4 onun ki Türkiye orjinal tel bnmki kaçak orjinal ikimdede android l de sorunlar var saf android l güzel bende beğeniyorum ama yinede benm gözünde ios etmiyor

simdi iphone 1 veya 2 cihaz cikartiyor bunlar ust seviye cihazlar kiyaslama yapacaksan samsung s6 htc one m9 sony z3 bunlarla ios u kiyasla bahtettigin cihaz s4 kac yil oldu cikali

Android Candır

• Forum girişleri 111

11.May.2015 18:33:54 via App

Ben kendi kullandığım S4 ve iphone 4s i kiyasliym zaten birinde 3gs var o bile çok ufak defek kasma var ve kaldıki iphone 5 in grafik işlemcisi S6 dan skor testlerinde daha iyi çıktı

• Forum girişleri 298

11.May.2015 19:55:30 via App

Ali Kahya

Android kendi arayüzünde bile takılıyor bende uzun süre ios kullandım androidde kullandım kesinlinlikle android stabilite konusunda iosu geçemez tabi herkezin düşüncesi farklıdır

Bu Android'den kaynaklanmıyor, üreticilerin, özellikle de Samsung'un kendi arayüzü Touchwiz'in stabil olmamasından kaynaklanıyordu...Ben kendi telofonumda(HTC ONE M7) bugüne kadar pek takılma görmediğimi söyleyebilirim...Zaman zaman 450 uygulamaya kadar çıkmışımdır telefonumda...400-450 uygulamadan sonra kısmı kasmalar meydana geliyor, o da pek rahatsız etmiyor...

• Forum girişleri 111

12.May.2015 11:29:18 via App

Samsung dışında android kullanmadım dediğiniz gibi olabilir

• Forum girişleri 109

12.May.2015 11:36:29 via Website

sağolunda bi bilen yokmu zaten denemek amaçlı yapıcam :D

• Forum girişleri 442

12.May.2015 12:33:10 via App

Atakan Okur

sağolunda bi bilen yokmu zaten denemek amaçlı yapıcam :D

nova launcher prime indirmen gerek birde cm launcher bire bir ios gibi

Android Candır