Kusursuz Bir Akıllı Telefondan Beklentileriniz Neler

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 298

11.May.2015 05:11:56 via App

Android telefonların Amiral Gemisi modelleri inanılmaz seviyelere geldi...
Bir Dijital ve Elektronik fanı olarak bu tür haberler beni her zaman heyecanlandırmıştır...Forumlarda yorum yapan ve yazan arkadaşlardaki belli marka ve modellere dönük gereksiz önyargı ve fanlığı bir türlü anlayamadığımı ifade etmeliyim...Sanki bu şirketler babalarının malı...Şahsen ben kullandığım bir cihazın mümkünse beni %100 tatmin etmesini beklerim doğal olarak, bütçem ölçüsünde...Akıllı bir insan böyle düşünmeli, hareket etmeli...
Bir çok insan daha kullandığı cihazın, ki bu cihazlara avuç dolusu para vermelerine rağmen cihazlarının bir çok özelliğini bilmiyorlar...Sadece hava için bazı markalara(hangisi olduğunu tahmin etmişsinizdir) 3000 TL'ye yakın para veriyorlar... :)

Neyse...Biz bilen ve iyiyi, daha iyiyi talep eden arkadaşlardan daha iyi, mükemmel bir cihazın nasıl olması gerektiği, beklentilerimizin neler olduğu konusundaki fikirlerimizi paylaşalım...Hadi! :)

Benim beklentilerim:

• Kamera çözünürlüğü ve loş ışıklarda daha iyi perfomans sunan bir kamera, Optik yakınlaştırma ve görüntü sabitleyici
  • Ekran çözünürlüğü ve parlaklığı
  • Oyun performansı
  • Müzik-Film performansı
  • Güçlü stereo dış ses
  • Kulaklık performansı
  • Ses işlemcisi(24 bit)
  • Stabillik
  • Donanım
  • Pil süresi
  • Renk doğallığı
  • Tasarım
  • Hafiflik
  • Hafıza kartı desteği
  • Veri kapasitesi
  • Ön bellek kapasitesi
  • Teknik destek vb...

— değiştirilme tarihi 13.May.2015 05:21:15

• Forum girişleri 488

11.May.2015 08:06:08 via Website

Ali Kahya

LG G4 veya iphone 6&6plus

Ekran görüntü kalitesi, stabil bir hız ve yüksek performanslı ön ve arka kamera. Bu yüzden de s6 yı seçtim. :)
ama G4 daha sağlam kamera konusunda, eksi yanı ise telefon fazla kaba ve kalın.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 40

11.May.2015 08:11:10 via Website

Asus Zenfone 2'yi bekliyorum,Eylül 18 civarı 6s&7 tanıtılır tatmin edici olursa onu almayı düşünüyorum :) Zenfone 2 ise 1400 geçmicek bi fiyatta alınırsa note 4 ile yarışabilcek uygun bir telefon olucak :D

• Forum girişleri 488

12.May.2015 10:32:08 via Website

Güngör Aydın

Başka yok mu?...

herkes beklentisine göre telefon alıyor. benim için hız ve kamera performansıydı s6 aldım. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 298

13.May.2015 21:40:47 via App

Başka yok mu mükemmel bir telefondan beklentileri olan?...Hiç kimsenin bir beklentisi, görüşü yok mu?...Yoksa telefonum son model olsunda ne olursa olsun diyenlerdenmisiniz?...Forum çok cansız gidiyor, hiç hareket yok!...Moderatörler bile çok duyarsız...AndroidPIT'te hiç hareket yok...Üyeler çok duyarsız burada...

— değiştirilme tarihi 14.May.2015 06:04:51