iphone 3gs patladı

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 26

19.May.2015 16:19:32 via App

Merhaba arkadaşlar.
Android platformundayız ama başıma bugün gelen olayı paylaşmak istedim. galaxy s4 kullanıyorum. ikinci telefon olarakda iphone 3gs kullaniyodum. telefon bugun yaklasık %40 sarji varken koltugun ustunde patladi. arka kapak bombe yapmis ama kirilmadi on taraf paramparca oldu. daha sonra fotograflarinida paylasirim isterseniz. bununla ilgili hakkimi arayabilecegim bir yer varmi acaba(turkiye sartlarinda) apple turkiye'ye basvursam bi sonuc alirmiyim sizce.

• Forum girişleri 1.784

19.May.2015 19:14:14 via Website

serhan bilek

Merhaba arkadaşlar.
Android platformundayız ama başıma bugün gelen olayı paylaşmak istedim. galaxy s4 kullanıyorum. ikinci telefon olarakda iphone 3gs kullaniyodum. telefon bugun yaklasık %40 sarji varken koltugun ustunde patladi. arka kapak bombe yapmis ama kirilmadi on taraf paramparca oldu. daha sonra fotograflarinida paylasirim isterseniz. bununla ilgili hakkimi arayabilecegim bir yer varmi acaba(turkiye sartlarinda) apple turkiye'ye basvursam bi sonuc alirmiyim sizce.

evet kesinlikle hakkınızı arayın resimlerini bize atın bizde blog sayfamızda paylaşalım

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

19.May.2015 19:16:07 via Website

serhan bilek

Merhaba arkadaşlar.

Merhaba Serhan Bey,

Geçmiş olsun. Umarım sağlığınız açısından bir problem olmamıştır.. Apple Türkiye'ye başvurmanız bence bir çaba verebilir. Denemekte fayda var diye düşünüyorum. Garantisi olmasa da cihazlarıyla ilgili bu durumun haber kaynağı olmasını istemezler sanırım.

• Forum girişleri 26

19.May.2015 19:50:30 via App

twitter adresinize fotograflari yollamayi denedim umarim yollayabilmisimdir.
apple turkiye ile iletisime gececegim.
ilginize tesekkurler..

• Forum girişleri 26

20.May.2015 12:18:03 via App

Tüm geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Konuyla başından beri ilgilenen Orbay bey'e ayrıca teşekkür ederim.
Konuyla ilgili girişimlere başladım. Telefon ederek henüz bir sonuç alamadım. apple amerika'ya bir mail attım. Ancak Apple Türkiye mail adresi bulamadım. Mail adresi bulursam orayada detayli bir mail ve fotograf gonderecegim.
gelismeleri yine burdan paylaşırım.

— değiştirilme tarihi 20.May.2015 12:18:44

• Forum girişleri 488

20.May.2015 15:58:11 via Website

iphone 3gs den bahsediyoruz miladı doldurmuştur. :) Geçmiş olsun.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..