S4 I9505 LTE Rom Yükledim Açılmıyor YARDIM...

  • Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

23.May.2015 17:22:53 via Website

Merhaba artık bıktım bıkkınlık geldi baktım burda her derde deva var buraya geldim inşallah sorunuma çözüm bulunur herkese merhaba öncelikle..

Telefonum başka bir telefonun imeisi ile çalışmakta. I9505 Modeli ilk geldiğinde 4.2.2 Sürümü Mevcuttu.
Başka sitelerden 5.0.1 Lollipop Bulup Yükledim çok normal bir şekilde çalışıyordu daha sonra sıkıldım ve bu eski bir sürüme geçmek istedim. 5.01 Çok açık renkli temaya sahip olduğu için. Herşey burda başladı. I9505 Ait bir rom indirdim eski bir sürüme dönmek için sonlara doğru fail hatası aldım. ve Telefon bu anda kilitlendi. Normal açınca Aşağıdaki hatayı alıyorum.

FİRMWARE UPGRADE ENCOUNTRED AN İSSUE. PLEASE SELECT RECOVERY İN KİES & TRY AGAİN.

Bu hatadan sonra kies ile telefonumun kurtarma modunu açtım. telefonumu gormuyor. Görmesi için once model no istedi GT-I9505 yazdım daha sonra S/N kodu istedi sn kodu telefonun arkasında yazmakta ama çakma imei olduğu için yanlıs bır S/N sanırım telefon modeli ile uyuşmuyor hatası aldım. kiestende iş çıkmadı bana daha sonra yaklaşık 6-7 adet 1.5 GB yakın Rom ındırdım romla beraber pit geldi onları denedim odinin neredeyse her sürümünde denedim. olmadı hata verdı tekrar start yaptım yine olmadı. Wipe sürüm denedim Stock sürüm denedim 5.1 Lollipop olan daha önce yüklenmiş olan sürümü denedim yine olmadı lütfen yardım edin bana artık bunaldım :) nasıl çözeriz bu sorunu netten araştırdım var benim gibi bu sorundan muzdarip olan kesin çözmüşler ama net bir açıklama yapmamışlar ben çözersem resimli detaylı bir anlatım yapacağım.. Bu nedir ya :) :) :)

Not: Telefonum en son formatlanıp eski sürüme dönmek istedim sanırım usb ayıklama modu kapalı ve root uygulamamıştım..

  • Forum girişleri 111

28.May.2015 16:42:24 via App

aynı tel bnde de var bıktım valla takas la Nexus 5 almayi dusunuym

  • Forum girişleri 1.784

29.May.2015 09:05:14 via App

Tek yapmanız gereken şey telefonu download moda alıp twrp veya Cwm kurmak daha sonra da Cyanogenmod kurmaktır aynı sorun sitemiz modlarından selçuk beyinde başına geldi aynı tavsiyede bulundum sorunu çözüldü

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

  • Forum girişleri 771

29.May.2015 15:33:12 via Website

Çok bela bir telefondur,şuan çözümü bulunmayan bir hata ile uğraşıyorum 1 haftadır ya ben telefonu kıracağım ya da düzelecek yani.

This is AndroidPIT