850 TL BÜTÇEM VAR HANGİ TELEFONU ALMALIYIM ?

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

05.Haz.2015 11:44:27 via Website

Selam :) Ben soner. Konu başlığında da belirttiğim gibi 850 tl civarı iyi bir telefon arıyorum. Bütçe 100 150 oynayabilir babama yalvarırsam :)
Vazgeçilmez isteklerim ;
► Kamerası çok iyi olmalı
► Ekranı normalden küçük olmamalı
► Wifi çekimi iyi olmalı
► Batarya süresi orta veya uzun olmalı
► Oyunlarda videolarda kasma yapmaması

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

06.Haz.2015 10:24:20 via App

Soner Kırmaz

Selam :) Ben soner. Konu başlığında da belirttiğim gibi 850 tl civarı iyi bir telefon arıyorum. Bütçe 100 150 oynayabilir babama yalvarırsam :)
Vazgeçilmez isteklerim ;
► Wifi çekimi iyi olmalı

Büyük ihtimalle çoğu kişi discovery diyecektir ama bana göre galaxy s3. Bir arkadaşımda discovery 2 vardı telefon kasa kasa bir hal oldu. S3 neo var artık normal s3 yok. S3 alırsan kolaylıkla rom bulup kurabilirsin. Tabi 4g olsun istersen general mobile ın android one diye yeni çıkardığı telefon var 2 yıl google tarafından güncellenecekmiş. Ama general mobile önermem

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 102

06.Haz.2015 17:12:44 via Website

Yunus Emre HOROZ

Soner Kırmaz

Vazgeçilmez isteklerim ;
► Wifi çekimi iyi olmalı

Büyük ihtimalle çoğu kişi discovery diyecektir ama bana göre galaxy s3. Bir arkadaşımda discovery 2 vardı telefon kasa kasa bir hal oldu. S3 neo var artık normal s3 yok. S3 alırsan kolaylıkla rom bulup kurabilirsin. Tabi 4g olsun istersen general mobile ın android one diye yeni çıkardığı telefon var 2 yıl google tarafından güncellenecekmiş. Ama general mobile önermem

Ben discoveryi kullanicisiyim tek sorun sarj soketi onun disinda gayet kaliteli. Bir arkadasimdada discivery 2 var ondada agir oyunlar var gta nfs fifa bia 3 gibi oyunlar hiç kasmıyor,

• Forum girişleri 1

07.Haz.2015 02:47:49 via Website

Telefon :General mobile android one 4g

Kardesim tam aradigina uygub tel var anroid one projesini arastir google tarafibdan yapıldı. Bu projenin Türkiye drki ilk telefonudur. telefon da 13 mp kamera on kamera 5 islemci snapdragon 410 ram 2 16 gb hafiza 2 yil boyunca guncelleme alma garantisi var general mobile bu iste kotu evet ama guncelllemeler bizzat google tarafından verilecek 5" ekran var baya guzel telefon 2500 mah pil var normal lolipop sayesinde +90 dk tasarruf saglayan bir guc tassarruf plani var kessinlikle al ben de alicam mesela bugunde bir magazaya gittm adama sordum iyimidir nasildir diye adam direk 1300 tl ye kadar olan tellerden en iyisi budur dedi harika dedi ve bu ozellikler 689 tl

— değiştirilme tarihi 07.Haz.2015 02:49:02

• Forum girişleri 21

08.Haz.2015 22:11:30 via App

zenfone 5 yada 6 dururken general mobile alinmaz bence zenfone asus cok daha ustun ve batarya konusnda da ondedir

— değiştirilme tarihi 08.Haz.2015 22:12:38

• Forum girişleri 1

10.Haz.2015 17:36:41 via Website

Soner Kırmaz

Vazgeçilmez isteklerim ;
► Wifi çekimi iyi olmalı

Ben LG 723 G3 Beat kullanıyorum ve tavsiye ederim. Şu anda 828 Türk Lirası. Android sürümü 4.4.2 ile geliyor fakat 5.0.1 e kadar çıkıyor. Arka kamerası 8 MP yani biraz kötü fakat adamlar lazer, auto focus bilmemne her şeyi yapmışlar o eksiği kapamışlar. Depolama alanı biraz düşük (8 GB), zaten o 8 Gigabyte'ın 4 ünü System Data kaplıyor, onu da kapatabilmek için 4 GB'lık SanDisk MicroSD (namıdeğer "hafıza kartı") alırsan o eksiği de kapatırsın. RAM 1 GB, Qualcomm Snapdragon 801 işlemci, kasma yapmaz. Batarya zaten 2540 mAh, onun hakkında endişelenecek bir şey yok, oynasan bile kolay kolay bitmez. Ekrana gelirsen, inanmayacaksın ama şu anda piyasadaki en iyi ekrana sahip. İnç başına düşen piksel sayısı 538 PPI. Mis gibi telefon almanı tavsiye ederim. :)

— değiştirilme tarihi 10.Haz.2015 17:54:17

• Forum girişleri 442

11.Haz.2015 00:25:51 via App

Emir Genç

Soner Kırmaz

Vazgeçilmez isteklerim ;
► Wifi çekimi iyi olmalı

Ben LG 723 G3 Beat kullanıyorum ve tavsiye ederim. Şu anda 828 Türk Lirası. Android sürümü 4.4.2 ile geliyor fakat 5.0.1 e kadar çıkıyor. Arka kamerası 8 MP yani biraz kötü fakat adamlar lazer, auto focus bilmemne her şeyi yapmışlar o eksiği kapamışlar. Depolama alanı biraz düşük (8 GB), zaten o 8 Gigabyte'ın 4 ünü System Data kaplıyor, onu da kapatabilmek için 4 GB'lık SanDisk MicroSD (namıdeğer "hafıza kartı") alırsan o eksiği de kapatırsın. RAM 1 GB, Qualcomm Snapdragon 801 işlemci, kasma yapmaz. Batarya zaten 2540 mAh, onun hakkında endişelenecek bir şey yok, oynasan bile kolay kolay bitmez. Ekrana gelirsen, inanmayacaksın ama şu anda piyasadaki en iyi ekrana sahip. İnç başına düşen piksel sayısı 538 PPI. Mis gibi telefon almanı tavsiye ederim. :)

doatum ppi degerinde bi yanlislik var lg beat hd ekranla geliyor 300civari bi ppi degeri olmali

Android Candır

• Forum girişleri 111

14.Haz.2015 18:51:57 via App

kardes iphone 5 al türkçe siri de geldi çok daha iyi oldu