Samsung telefonum roottan dolayı açılmıyor yazı geliyor sürekli ama açılmıyor bir yardım lütfen???

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

17.Haz.2015 19:45:46 via Website

Arkadaşlar lütfen yardım ben silinen rehber geri yüklensin diye program indirdim ama root gerekiyormuş girdim youtubea s6 edge root yazdım orada adamın dediklerini yaptım. Ama telefon açılmıyor açılırkenki galaxy yazısı geliyor biraz kararıyor sonra yine galaxy yazısı böyle devam ediyor bir türlü açılmıyor. nasıl çözeceğim bunu bilen var mı?

Bu arada linkide vereyim adam model numarasına göre root indirin demiş bende ona göre indirdim orada bir yanlışlık yaptığım için mi oldu anlamadım??

www.youtube.com/watch?v=2rF2o9T6mmo link budur.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

17.Haz.2015 20:58:51 via App

Zeynep Mutlu

Arkadaşlar lütfen yardım ben silinen rehber geri yüklensin diye program indirdim ama root gerekiyormuş girdim youtubea s6 edge root yazdım orada adamın dediklerini yaptım. Ama telefon açılmıyor açılırkenki galaxy yazısı geliyor biraz kararıyor sonra yine galaxy yazısı böyle devam ediyor bir türlü açılmıyor. nasıl çözeceğim bunu bilen var mı?

Bu arada linkide vereyim adam model numarasına göre root indirin demiş bende ona göre indirdim orada bir yanlışlık yaptığım için mi oldu anlamadım??

www.youtube.com/watch?v=2rF2o9T6mmo link budur.

stock rom kurarsanız düzelebilir

• Forum girişleri 122

17.Haz.2015 21:00:42 via App

Zeynep Mutlu

şimdi kuruyorum inşallah düzelir

mutlaka düzelecektir

• Forum girişleri 3

17.Haz.2015 21:02:54 via Website

androidnoktasi.com/5646/samsung-galaxy-s6-edge-stock-rom-nasil-yuklenir/ buradan yapıyorum doğrudur değil mi?

• Forum girişleri 122

18.Haz.2015 12:16:02 via App

Zeynep Mutlu

androidnoktasi.com/5646/samsung-galaxy-s6-edge-stock-rom-nasil-yuklenir/ buradan yapıyorum doğrudur değil mi?

stock rom kurumu klasiktir odine bağlanır ve başlatılır. yapabildiniz mi