Samsung Galaxy Tab 2 7.0 — Tab 3 Jelly Bean Türkiye

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 17

21.Haz.2015 14:20:05 via Website

Tab 3 Jelly Bean Türkiye bulamadım bendeki kitkat ve beğenmedim jelly bean daha iyiydi bulamadım yardımcı olabilrmisniz şimdiden teşekkürler

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 102

25.Haz.2015 12:51:48 via Website

Muhammed Emin Şahin

türkiyesini bulamadım ? yok

bende türkiyesini bulamadım sammobile üzerinde klavye iyi deyildi. daha önce indirdiğim 4.1.2 romunda italya romunu indirdim sonrada vaz geçtim ve 4.2.2 kurdum. 4.4.2 çok kasma yapıyor.

• Forum girişleri 8

25.Haz.2015 20:45:22 via Website

bisey sorcam tabletin kaç inç benimki tab 3 10.1 ve hala 4.4.2 güncelleme gelmedi ben hala jelly beandeyim

• Forum girişleri 102

26.Haz.2015 23:54:45 via Website

Alper Eren Kantar

bisey sorcam tabletin kaç inç benimki tab 3 10.1 ve hala 4.4.2 güncelleme gelmedi ben hala jelly beandeyim

Root atmış isen baya beklersin.

• Forum girişleri 102

26.Haz.2015 23:55:28 via Website

yiğit

Alper Eren Kantar

Root atmış isen baya beklersin.

Hatta çok beklersin odinden kendin yükle. Eğer root atmışsan

• Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 11:45:50 via App

kesinlikle daha iyi idi, kitkatta kernel ayarlarını en yuksek yapdim.yeni sd card aldim hepsiburadadan 48mb/s samsung evo .ram expanderden 2132 mb swap ayarladım. root booster den hiz modunu satın aldım, link2sd yide uygulamlari sd carda kurmasi icin ayarladim, sayfalarca uygulama sd cardda link2sdyi yuklemeden onceki uygulamalarida link2sd ile sdcarda attim, tabletin hafizasinda 1.5 gb bellek, var daha tabletin alabilecegininde 2 hatta 3 kati kadar uygulama. parasını hak etmiyen bir tablet. eskiden bende jeally beanciydım, simdi kitkattan çok memnunum. build prop dosyasinada bir cumle bir yazi yapistirdim, xposeddeki s5 system ui gibi oldu son uygulamalar bildirim paneli filan, yuvarlak butonlar :P şu anda çok memsunum. sadece ilk açilışta kasma yapıyor. oda o ram axpander daha başlamadığı ve o kadar uygulamayı sdcarddan okumaya çalıştığı için yavaşladığını düşünüyorum, :)