Root Nedir Ne İşe Yarar

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 251

21.Haz.2015 16:00:43 via Website

Arkadaşlar Cahilliğimi Mazur Görün Bilmediğimden Soruyorum Root Nedir Ne İşe yarar açıklayabilirseniz sevinirim

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

21.Haz.2015 18:50:11 via App

nemesis41

Arkadaşlar Cahilliğimi Mazur Görün Bilmediğimden Soruyorum Root Nedir Ne İşe yarar açıklayabilirseniz sevinirim

üreticinin senin yapmana izin vermediği her şeyi. kayıtlı olan wifi şifrelerini görebilirsin, system dosyalarıyla oynayabilirsin, uygulama içi satın alımları bedava yapabilirsin, telefonun ses seviyesini yükseltebilirsin, rom yükleyebilirsin, başlangıç animasyonunu değiştirebilirsin, recovery değiştirebilirsin...

• Forum girişleri 251

21.Haz.2015 20:18:06 via Website

Yunus Emre HOROZ

nemesis41

üreticinin senin yapmana izin vermediği her şeyi. kayıtlı olan wifi şifrelerini görebilirsin, system dosyalarıyla oynayabilirsin, uygulama içi satın alımları bedava yapabilirsin, telefonun ses seviyesini yükseltebilirsin, rom yükleyebilirsin, başlangıç animasyonunu değiştirebilirsin, recovery değiştirebilirsin...

telefona zararı varmı ?

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

21.Haz.2015 20:33:57 via App

hayır ama garantiniz gider. zaten o da önemsiz oldu çünkü her şeyde kullanıcı hatası denip para alınıyor

• Forum girişleri 1.784

21.Haz.2015 21:45:27 via Website

nemesis41

Buradan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Root Nedir ? Ne işe yarar

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 251

21.Haz.2015 22:01:28 via Website

çok teşekkürler arkadaşlar donanımlar hakkında bilgim varda böyle yazılım olayı girince pek anlıyamıyorum hepiniz sağolun

• Forum girişleri 79

22.Haz.2015 01:10:23 via App

nemesis41

çok teşekkürler arkadaşlar donanımlar hakkında bilgim varda böyle yazılım olayı girince pek anlıyamıyorum hepiniz sağolun

kısaca windows üzerinde user hakkını administrator e çekiyorsun

• Forum girişleri 251

22.Haz.2015 01:36:43 via Website

samil

nemesis41

kısaca windows üzerinde user hakkını administrator e çekiyorsun

he tamam tamam anladım sağolasın

• Forum girişleri 14

22.Haz.2015 15:40:42 via Website

bunu bilerek kurcalanabilir bırakıyorlar aslında, ios u bu kadar kurcalayamaz kimse mesela.

• Forum girişleri 251

22.Haz.2015 16:11:17 via Website

ama android linux tabanlı açık kaynak kodlu bir sistem bildiğim kadarıyla ios daha kapalı