Telefon tavsiyesi!!

• Cevaplar:11
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

06.Tem.2015 16:07:17 via Website

Arkadaşlar merhaba,

1 sene önce galaxy s4 almıştım maalesef çalındı telefonum ve aklımda hiçbir telefon yokken böyle bir durum yaşandı ve ne alabileceğimi bilmiyorum..

asus zenfone 2 ve sony xperia z2 arasında kaldım
benim için öncelikli olan tatile gidicem ve bu yüzden ön ve arka kameralarının çekiminin iyi olması z2 de ön kamerada sorun yaşanlar olduğunu duydum emin değilim

Tabiki sağlamlığıda önemli genelde titiz kullanırım ama uzun bi süre gitsin istiyorum..

bütçem 1000-1300 arası

2 markayıda hiç kullanmadım sıkıntı yaşarmıyım yaşarsam servisleri nasıldır hiçbir fikrim yok..

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

06.Tem.2015 16:35:11 via App

ebru kaya

Arkadaşlar merhaba,

1 sene önce galaxy s4 almıştım maalesef çalındı telefonum ve aklımda hiçbir telefon yokken böyle bir durum yaşandı ve ne alabileceğimi bilmiyorum..

benim için öncelikli olan tatile gidicem ve bu yüzden ön ve arka kameralarının çekiminin iyi olması z2 de ön kamerada sorun yaşanlar olduğunu duydum emin değilim

Tabiki sağlamlığıda önemli genelde titiz kullanırım ama uzun bi süre gitsin istiyorum..

bütçem 1000-1300 arası

2 markayıda hiç kullanmadım sıkıntı yaşarmıyım yaşarsam servisleri nasıldır hiçbir fikrim yok..

xperia z2de 20mp kamera var. Kullanıcı yorumlarını bilmiyorum ama teknik olarak gayet iyi. Fiyat daha ucuz olsun dersen lg g2 veya zenfone 2. lg g2 nin ekran kalitesi daha iyi fakat ram 2 gb. Diğerinde 4 gb. Eğer fiyat konusunda sorun yoksa xperia z2. Daha düşük fiyat dersen zenfone 2 32 gb öneririm

• Forum girişleri 251

06.Tem.2015 21:07:20 via Website

kesinlikle uzun süre kullancam stabil hızlı kamerası iyi olsun diyorsan z2 ama ben sürekli arka planda uygulama açık bırakıcam gezicem öyle diyorsanda zenfone 2 z2 de bilmediğim tek olay kamerada pempeleşme sorunu olyormuş diyorlar şuan babamda var kamerası sorunsuz cam gibi çekiyor maşalah ayrıca z2 nin d6503 d6502 d6543 diye 3 modeli var sadece 6503 ve 6502 ülkemizde satılıyor d6503 d6502 arasındaki tek fark 6503 te 4g desteğinin olmasıdır fakat lta 4g değildir sadece 4g dir 4g LTA olanda d6543 modelidir

• Forum girişleri 102

07.Tem.2015 18:11:37 via Website

ebru kaya

Arkadaşlar merhaba,

bütçem 1000-1300 arası

çalanlara o s4 kullanmak nasip olmasın. :( hala böyle adi pislik gereksiz hırsız insanlar varya.

• Forum girişleri 251

07.Tem.2015 20:46:00 via Website

gotye diye bir program var ücretli onu alıyorsun telefonu çaldıkları zaman sim kartını çıkarsalar dahi hırsızın ön kamerayla resmini çekip e postana atıyor sende polise veriyorsun

• Forum girişleri 122

08.Tem.2015 00:45:29 via App

yiğit

ebru kaya

Arkadaşlar merhaba,

bütçem 1000-1300 arası

çalanlara o s4 kullanmak nasip olmasın. :( hala böyle adi pislik gereksiz hırsız insanlar varya.

bu sıralar çevremde gördüğüm kadarıyla çalınma olayları çok arttı. Çok kişi tanıyorum son 2 ay içinde beşiktaşta telefon çaldıram arkadaşlarımı. Geçmiş olsun.

• Forum girişleri 2

08.Tem.2015 22:35:27 via Website

bence LG g2 32 gb olanı alabilirsin. su korkun varsa sony xperia z2 derim fakat lg daha serii bir telefon daha hızlı hem fiyat gün itibarı ile 1200 tl

• Forum girişleri 2

09.Tem.2015 15:51:49 via Website

Evet dün asus z2 almak için girdiğim mağazadan Lg G2 32 gb olanı alıp çıktım : )
Asus güzel fakat benim için biraz fazla büyük gibi geldi tutuşu yazması fln bek ısınamadım..

• Forum girişleri 442

09.Tem.2015 17:06:05 via App

ebru kaya

Evet dün asus z2 almak için girdiğim mağazadan Lg G2 32 gb olanı alıp çıktım : )
Asus güzel fakat benim için biraz fazla büyük gibi geldi tutuşu yazması fln bek ısınamadım..

iyi yapmissin zenfone 2 hem kalin hem buyuk g2 hala iyi bi telefon gule gule kullan

Android Candır

• Forum girişleri 1.784

09.Tem.2015 22:03:59 via Website

ebru kaya

iyi günlerde kullanın.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 5

11.Tem.2015 13:24:15 via Website

LG alarak çok iyi bir karar vermişsiniz, güle güle kullanın

• Forum girişleri 2

11.Tem.2015 22:36:24 via Website

Şimdiden hayırlı olsun. güzel tercih diğeri gibi çaldırma emi