1000-1300 TL Arası Telefon Önerileriniz Nelerdir ?

• Cevaplar:1
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

06.Tem.2015 23:44:54 via Website

Benim aklımda Zenfone 2 var sizce 1300 TL verip onu alıyım mı yoksa başka bir telefon öneriniz var mı ?
Telefonla ne yaparım ;
-Oyun oynarım.(Aşırı olmasa da oynarım ve bu oyunlar yüksek boyutlu oyunlar değil)
-Müzik dinlerim.(Her zaman, genellikle kulaklıkla)
-Kamera çok güzel olmasına gerek yok.(13mp-5mp yeterli)
-Batarya benim için önemli.(Oyun oynayıp müzik dinlememe rağmen 1 günü çıkarmalı yani sadece gece şarja takıp sabah almalıyım)
-Tasarım konusunda pek mühim değil ama şık durması benim için önemli.(Yani bi toplumda çıkarınca telefona o ne biçim demesinler.)

ÖNERİ VE YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

• Forum girişleri 488

07.Tem.2015 10:00:44 via Website

Nurettin DLC

Benim aklımda Zenfone 2 var sizce 1300 TL verip onu alıyım mı yoksa başka bir telefon öneriniz var mı ?
Telefonla ne yaparım ;
-Oyun oynarım.(Aşırı olmasa da oynarım ve bu oyunlar yüksek boyutlu oyunlar değil)
-Müzik dinlerim.(Her zaman, genellikle kulaklıkla)
-Kamera çok güzel olmasına gerek yok.(13mp-5mp yeterli)
-Batarya benim için önemli.(Oyun oynayıp müzik dinlememe rağmen 1 günü çıkarmalı yani sadece gece şarja takıp sabah almalıyım)
-Tasarım konusunda pek mühim değil ama şık durması benim için önemli.(Yani bi toplumda çıkarınca telefona o ne biçim demesinler.)

ÖNERİ VE YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

LG G3'ü kesinlikle bu fiyat aralığına tavsiye derim. o fiyata alabileceğin en ideal telefon tasarım olsun batarya olsun. Kamerası da tadmin edici. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..