Samsung Galaxy S — S6 Edge 5.1.1 Güncelleme Hatası

• Cevaplar:30
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 88

09.Tem.2015 13:26:24 via Website

S6 edge telefonuma 5.1.1 güncellemesi geldi ve kurdum. Az önce hava durumu ekranında Malezya'dan bir şehir ismi ve farklı bir saat vardı. GPS açık olmasına rağmen konum bildirimi yapmak istiyorum ama Malezyadaki yerlerin listesi çıkıyo önüme. Hard reset attım bu seferde wifi da sıkıntı yok ama mobil veriye geçince ne hava durumu yenileniyo ne yer bildiriminde konum buluyo öylece arayıp duruyo. Bu durumun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim bilen var mı?

• Forum girişleri 88

09.Tem.2015 14:45:16 via App

Su an yer bildirimi duzeldi ama hava durumu hala ayni. 5.0.2 de konum wifi ve mobil verideyken hava durumu guncelleniyodu fakat 5.1.1 de konum ayarlari gps wifi ve mobil veri ayni anda acik olmadan guncellemiyo. S6 edge kullanan arkadaslarda da bu durum ayni mi yoksa sikinti sadece benim telde mi?

• Forum girişleri 1.784

09.Tem.2015 22:05:01 via Website

Fırat

Su an yer bildirimi duzeldi ama hava durumu hala ayni. 5.0.2 de konum wifi ve mobil verideyken hava durumu guncelleniyodu fakat 5.1.1 de konum ayarlari gps wifi ve mobil veri ayni anda acik olmadan guncellemiyo. S6 edge kullanan arkadaslarda da bu durum ayni mi yoksa sikinti sadece benim telde mi?

https://www.androidpit.com.tr/samsung-galaxy-s6-hava-durumu Şu konuya bakabilir misiniz ?

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 88

09.Tem.2015 22:21:08 via App

Orbay Boran

Fırat

https://www.androidpit.com.tr/samsung-galaxy-s6-hava-durumu Şu konuya bakabilir misiniz ?

hocam ilgine tesekkur ederim ama zten s6 edge telefonum. kendi uygulamasini kullanabilmek icin baska seyler kurmak bosuna gibi :)

• Forum girişleri 88

10.Tem.2015 09:08:30 via App

Yine Malezya da gostermeye basladi telefon. S6 edge kullanan arkadaslardan ricam 5.1.1 den sonra ortaya cikan bu sorun genel bi sorun mu yani cogu telefonda var mi yoksa sadece benim mi basima geldi? Bunu bilsem ona gore hareket edicem

• Forum girişleri 21

10.Tem.2015 10:34:12 via App

Arkadaşlar 5.1.1 S6edge güncellemesi hatalı değildir..bende ve bi kaç arkadaşımda sorunsuz çalışmakta..Ve Dünyanın en hızlısı

— değiştirilme tarihi 10.Tem.2015 10:38:43

• Forum girişleri 88

10.Tem.2015 10:35:11 via App

cem sezen

Arkadaşlar 5.1.1 S6edge güncellemesi hatalı değildir..bende ve bi kaç arkadaşımda sorunsuz çalışmakta

o zaman bana servis yolu gozuktu

• Forum girişleri 72

10.Tem.2015 17:11:21 via App

Bende de sorun yok gayet iyi çalışıyor sanırım sanin tlf sorun

• Forum girişleri 88

11.Tem.2015 13:34:40 via App

Ahmet Alsancak

Bende de şuan bir problem yok, çözüldü mü sorunun?

Hayir kardes arada bir malezya gosteriyo hala. Nette arastirdim bazilarinin da vietnam da gsteriyomus. pzartsi servise vericem yazilim yuklesinler en bastan

• Forum girişleri 88

05.Ağu.2015 12:32:11 via App

200 mb lik son guncellemeden sonra yine basladi farkli yerlerde gozukmeye telefon

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 57

05.Ağu.2015 14:20:02 via Website

Fırat

200 mb lik son guncellemeden sonra yine basladi farkli yerlerde gozukmeye telefon

Fıray bey cihazınıza yeniden güncellemesini kurdurun smart switch ile. Ota üzerinden verilen güncelleme bazı S6 lar da sıkıntı çıkarıyor. Bunlardan bir tanesi de benim telefonum. Tekrar güncellemesini kurdurunca baya rahatladı cihaz. Hatta pil ömrünün daha iyi olduğunu görüyorum. Üstelik "Hareketler ve işaretler" ayarındaki özelliklerin hepsi açık.

• Forum girişleri 159

05.Ağu.2015 14:43:31 via App

arkadaslar australia dayim bendekine daha gelmedi orbay kiwrem nbr nasilsin

• Forum girişleri 88

05.Ağu.2015 15:13:31 via App

Baki bey dediginiz gibi smartswitch ile yuklicem aksama. daha once hic yapmadim ama ins becerebilirim uygulama uzerinden

— değiştirilme tarihi 05.Ağu.2015 15:14:26

• Forum girişleri 88

05.Ağu.2015 15:15:04 via App

Baki Ç.

Fırat

Fıray bey cihazınıza yeniden güncellemesini kurdurun smart switch ile. Ota üzerinden verilen güncelleme bazı S6 lar da sıkıntı çıkarıyor. Bunlardan bir tanesi de benim telefonum. Tekrar güncellemesini kurdurunca baya rahatladı cihaz. Hatta pil ömrünün daha iyi olduğunu görüyorum. Üstelik "Hareketler ve işaretler" ayarındaki özelliklerin hepsi açık.

Baki bey dediginiz gibi smartswitch ile yuklicem aksama. daha once hic yapmadim ama ins becerebilirim uygulama uzerinden

• Forum girişleri 57

05.Ağu.2015 15:27:10 via Website

Daha önce yine sizin sorunuz üzerine nasıl yapıldığını anlatmıştım bir kez buraya alıntı yapayım diğer konudan:
Telefonu bilgisayara bağlıyorsunuz açık şekilde. Uygulamaya bağlandı diye onay aldıktan sonra sağ üstte "Daha fazla" yazan butona tıklayıp "Acil durum yazılımı kurtarma ve başlatma" yazana tıklıyorsunuz. Karşınıza iki seçenek çıkacak üst kısımda. "Yazılım Güncelleme ve Başlatma" yazana tıklayıp onay vereceksiniz. Zaten sonrasında açıklamalar mevcut sizi yönlendirmek için. Bu açıklamalar anlaşılır şekilde yazılmış emin olun çekindiğiniz kadar zor bir şey değil. Yalnız cihazınızı tamamen şarj ederek başlayın işlemlere daha sağlıklı olacaktır. Tabi sorumluluk yine size ait.

• Forum girişleri 88

05.Ağu.2015 18:37:41 via App

Baki Ç.

Daha önce yine sizin sorunuz üzerine nasıl yapıldığını anlatmıştım bir kez buraya alıntı yapayım diğer konudan:
Telefonu bilgisayara bağlıyorsunuz açık şekilde. Uygulamaya bağlandı diye onay aldıktan sonra sağ üstte "Daha fazla" yazan butona tıklayıp "Acil durum yazılımı kurtarma ve başlatma" yazana tıklıyorsunuz. Karşınıza iki seçenek çıkacak üst kısımda. "Yazılım Güncelleme ve Başlatma" yazana tıklayıp onay vereceksiniz. Zaten sonrasında açıklamalar mevcut sizi yönlendirmek için. Bu açıklamalar anlaşılır şekilde yazılmış emin olun çekindiğiniz kadar zor bir şey değil. Yalnız cihazınızı tamamen şarj ederek başlayın işlemlere daha sağlıklı olacaktır. Tabi sorumluluk yine size ait.

ilgine tesekkur ederim hocam ama sormak istedgim bise daha var. bu islemden sonra wipe yapmaya gerek var mi? son guncellemeden sonra yapmistim

• Forum girişleri 57

06.Ağu.2015 05:15:13 via Website

Rica ederim. Yapmanıza gerek yok. Yaptıktan sonraki durumu paylaşabilirseniz sevinirim.

• Forum girişleri 88

06.Ağu.2015 09:52:53 via App

Baki Ç.

Rica ederim. Yapmanıza gerek yok. Yaptıktan sonraki durumu paylaşabilirseniz sevinirim.

Bu sorun bikac gun icinde cikiyo hep. bakalim deneyip gorucem size durumu bildiririm.

• Forum girişleri 57

06.Ağu.2015 12:40:18 via Website

Fırat

Baki Ç.

Bu sorun bikac gun icinde cikiyo hep. bakalim deneyip gorucem size durumu bildiririm.

Hm. Umarım bu defa kalıcı bir çözüm olur.