Samsung Galaxy S — S6 Edge 5.1.1 Güncelleme Hatası

• Cevaplar:30
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 88

07.Ağu.2015 19:29:29 via App

Baki Ç.

Fırat

Baki Ç.

Rica ederim. Yapmanıza gerek yok. Yaptıktan sonraki durumu paylaşabilirseniz sevinirim.

Bu sorun bikac gun icinde cikiyo hep. bakalim deneyip gorucem size durumu bildiririm.

Hm. Umarım bu defa kalıcı bir çözüm olur.

Su ana kadar bi sıkıntı yasamadim hocam ama ufak bi sıkıntım var sadece. telefonun çekim gucu bazen dusuyo. normalde h+ olan yerde h oluyo ve uzun bi sure duzelmiyo. bazen arama yaparken calmiyo sinyal gucu olmasina ragmen. sim kartimi nano sim aldim ama bunu neden yapiyo anlamis degilim

— değiştirilme tarihi 07.Ağu.2015 19:30:24

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 57

07.Ağu.2015 19:54:47 via Website

Bir kaç gün geçsin bakalım sorun çıkaracak mı. O hattınızla alakalı olabilir ya da nano simden kaynaklanıyor olabilir. Hatta ben bu olayı nano karta bağlıyorum. Bende de şebeke düşüyor birden sonra kademeli olarak geri geliyor. Paylaştığım ekran fotoğrafında dahi iyi anlayacaksınız. Yine sizin dediğiniz gibi H olarak kalıyor ama çok kısa bir süre. 1-2 saniye falan değişkenlik gösteriyor. Arada bir de fotoğraftaki gibi gidiyor. Arama yapmasında bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar. image

• Forum girişleri 57

08.Ağu.2015 05:32:39 via Website

Aynen katılıyorum.

• Forum girişleri 88

16.Ağu.2015 18:46:58 via App

Telefon yine baska ulkelerde gozukmeye basladi. yaptigim guncelleme bi ise yaramadi. bu sikinti mobil veri acikken oluyo wifi da olmuyo. acaba operatorumu degistirsem duzelir mi?

• Forum girişleri 251

16.Ağu.2015 18:59:51 via Website

Fırat

Telefon yine baska ulkelerde gozukmeye basladi. yaptigim guncelleme bi ise yaramadi. bu sikinti mobil veri acikken oluyo wifi da olmuyo. acaba operatorumu degistirsem duzelir mi?

hayır eğer daha önceki güncellemede böyle bir sorun olmadıysa operatorde sorun yoktur güncelleme sorunludur bir sonraki güncellemeyi bekliyceğin veya rus romu felan atçan :)

• Forum girişleri 57

17.Ağu.2015 05:46:34 via Website

Fırat

Bencede operatörle alakalı bir durum değil. Güncelleme sıkıntılı. Bizim yaptığımız güncelleme servisin yaptığı gibi olmuyor malesef. Ben de harici klavyeyi kullanamaz oldum. 5 saniyelik gecikmeyle açıyor. Yüklediğim uygulamaları sildim sonuç değişmedi. Ama yüklü olan harici uygulamayı silince telefon kusursuz hale geldi. Hatta baya hızlandı. Servise gönderip yazılım güncellemesi yapmalarını istesem beklemek işime gelmiyor. Bu yüzden kendi klavyesini kullanıyorum. Başka bir klavye de denedim gene olmadı. İlla ki güncelleme verecekler beklemek en iyisini benim için.

— değiştirilme tarihi 17.Ağu.2015 05:48:25

• Forum girişleri 88

17.Ağu.2015 10:28:59 via App

Sanirim dedginiz gibi mecburen guncelleme beklicez

• Forum girişleri 57

17.Ağu.2015 18:10:06 via Website

Fırat

Allah bilir ne zaman gelecek. Samsung'a mesaj atıyorum sıfırlayın deyip duruyorlar. Başka bir şey bildikleri yok. Daha detaylı inceleme için servise verin diyorlar. 5.0.2 çok iyiydi. Acele ettim güncellemek için.

• Forum girişleri 88

17.Ağu.2015 23:26:21 via App

Baki Ç.

Fırat

Allah bilir ne zaman gelecek. Samsung'a mesaj atıyorum sıfırlayın deyip duruyorlar. Başka bir şey bildikleri yok. Daha detaylı inceleme için servise verin diyorlar. 5.0.2 çok iyiydi. Acele ettim güncellemek için.

Hep bi umut daha iyi olur diyip direk guncelliyoruz ama hep husran

• Forum girişleri 57

18.Ağu.2015 05:49:22 via Website

Aynen katılıyorum. Ben gene halime şükrediyorum. Geçen araştırma yaparken farklı bir yerde gördüm. Kullanıcının ekranı kırmızıya dönmüş. Şeffaf kırmızı renk ekranı kaplıyor. Ekran fotoğrafını paylaşmış.