Sony Xperia Z3+ Isınma Problemi

• Cevaplar:28
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 251

18.Tem.2015 15:36:41 via Website

Arkadaşlar Geçen Hafta Z3+ aldım sıfır bir şekilde garantili aşırı ısınma sorunu vardı nolduğunu araştırdım biraz sony açıklama yapmış 5.1 ile düzelcekmiş o zamana kadar el yakar bir sıcaklıkta oluyor telefon durduk yere bende telefonu soğusun diye soğuk suya soktum :D fakat sudayken ekran sürekli değişiyor kafasına göre uygulama açıyor kapıyor bu telefonun suda olmasından suyun uyguladığı basınçtanmı kaynaklı ama telefon ferrari gibi s6 edge felan halt etmiş yanında :D

• Forum girişleri 442

18.Tem.2015 17:56:43 via App

android m ile frekansi dusururler isinma azalir performansta gozle gorulur bi azalma olmaz

Android Candır

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 57

18.Tem.2015 18:25:34 via Website

nemesis41

Arkadaşlar Geçen Hafta Z3+ aldım sıfır bir şekilde garantili aşırı ısınma sorunu vardı nolduğunu araştırdım biraz sony açıklama yapmış 5.1 ile düzelcekmiş o zamana kadar el yakar bir sıcaklıkta oluyor telefon durduk yere bende telefonu soğusun diye soğuk suya soktum :D fakat sudayken ekran sürekli değişiyor kafasına göre uygulama açıyor kapıyor bu telefonun suda olmasından suyun uyguladığı basınçtanmı kaynaklı ama telefon ferrari gibi s6 edge felan halt etmiş yanında :D

Samsung'a derken başına mı geldi :D Ekran açıkken falan uygulama açıyorsa suya değdiğinden oluyor sebebini tam bilmesem de.. Önemli bir şey olmadığını biliyorum. :D

• Forum girişleri 251

19.Tem.2015 01:05:02 via Website

Baki Ç.

nemesis41

Samsung'a derken başına mı geldi :D Ekran açıkken falan uygulama açıyorsa suya değdiğinden oluyor sebebini tam bilmesem de.. Önemli bir şey olmadığını biliyorum. :D

samsungta donma sorunu var bunda ısınma kalmıycak ağustosun 1 inde gelen güncellemeyle taş gibi bir telefon ama kamerası olsun performansı olsun s6 yıda elime aldım sadece samsung olduğu için rağbet görüyormuş dedim bunu aldım çıktım mağazadan :D

• Forum girişleri 57

19.Tem.2015 09:54:52 via Website

İyi yapmışsın güle güle kullan :D

• Forum girişleri 251

19.Tem.2015 16:23:37 via Website

Baki Ç.

performans düşer herhalde az da olsa güncellemeyle ama zannetmiyorum öyle bişi olucağını .D

• Forum girişleri 21

19.Tem.2015 22:33:09 via App

Z3+ halt etmiş olmasın..bende 4 aydır S6edge var.dünyanın en hızlısı...yorum yaparken herkes haddini bilsin

• Forum girişleri 251

20.Tem.2015 01:54:36 via Website

cem sezen

Z3+ halt etmiş olmasın..bende 4 aydır S6edge var.dünyanın en hızlısı...yorum yaparken herkes haddini bilsin

o halt ı ben samimi bir anlamda kullanmıştım ama... samsungun arayüzünü bilen biliyor yazılım kötü olduktan sonra donanım ne olursa olsun uzun süreli kullanım sağlamıyor bu yüzden herkes haddini bilsin derken ne demek istiyorsun samimi bir şekilde denmiş bir laftan neler çıkardınız helal olsun size ne diyeyim neyse uzatmıycağım konuyu tamam s6 edge dünyanın en hızlısı...

— değiştirilme tarihi 20.Tem.2015 06:08:56

• Forum girişleri 57

20.Tem.2015 10:55:53 via Website

nemesis41

Baki Ç.

performans düşer herhalde az da olsa güncellemeyle ama zannetmiyorum öyle bişi olucağını .D

Pek sorun yaratmaz gibi geliyor ama bilemem. Sony pişmanlıktır :D Çok pişman olacaksın :D Şaka yapıyorum tabi umarım seni tatmin eden bir cihaz olur. Hele benim gibi 2 seneden fazla kullanan biriysen.

• Forum girişleri 251

20.Tem.2015 13:36:08 via Website

Baki Ç.

nemesis41

Baki Ç.

Pek sorun yaratmaz gibi geliyor ama bilemem. Sony pişmanlıktır :D Çok pişman olacaksın :D Şaka yapıyorum tabi umarım seni tatmin eden bir cihaz olur. Hele benim gibi 2 seneden fazla kullanan biriysen.

yok sıkıntı yaratmaz sağolasın z2 yi 2 yıl kullandım hiç bir sorunu yoktu taki arabanın diireksiyonun üstündeki konsola koyduğumda virja girdiğimde cam açıktı dönerken kaymış telefon uçmuş telefon zaten eldede durmuyorki sabun gibi gittim aldım paramparça olmuş sim kart sd kartı aldım telefonu çöpe attım :/ yoksa çok memnundum su gibi kamerası vardı z3+ nında öyle kamerası z3+ yı artık değiştirirsem zaten htc one m9 plus alırım onun yerine en azından stabil telefonlar ama sonynin tasarımda geliştirmesi lazım telefon kaya gibi duruyor

• Forum girişleri 57

20.Tem.2015 14:00:15 via Website

nemesis41

Baki Ç.

nemesis41

Baki Ç.

yok sıkıntı yaratmaz sağolasın z2 yi 2 yıl kullandım hiç bir sorunu yoktu taki arabanın diireksiyonun üstündeki konsola koyduğumda virja girdiğimde cam açıktı dönerken kaymış telefon uçmuş telefon zaten eldede durmuyorki sabun gibi gittim aldım paramparça olmuş sim kart sd kartı aldım telefonu çöpe attım :/ yoksa çok memnundum su gibi kamerası vardı z3+ nında öyle kamerası z3+ yı artık değiştirirsem zaten htc one m9 plus alırım onun yerine en azından stabil telefonlar ama sonynin tasarımda geliştirmesi lazım telefon kaya gibi duruyor

Kötü bir son olmuş :/ :D Kayganlık konusunda haklısın. Bir de tasarımını daha farklı yapsalar keşke tek düze çıkarıyorlar.

• Forum girişleri 251

20.Tem.2015 14:58:16 via Website

Baki Ç.

nemesis41

Baki Ç.

nemesis41

Baki Ç.

Kötü bir son olmuş :/ :D Kayganlık konusunda haklısın. Bir de tasarımını daha farklı yapsalar keşke tek düze çıkarıyorlar.

yapçak bişi yok ama cam olduğundan önü arkası masaya koyuyunca çok şık duruyor tabi bir htc veya iphone tasarımı yok ama yine kötü bir tasarımı yok o kadar belki değiştiririm ilerde htc one m9 plus ile belli olmaz 64 bit olması beni cezvetti geleceğe yönelik yatırımı var daha piyasası gelişmedi 64 bit sistemlerin :)

• Forum girişleri 57

20.Tem.2015 20:49:25 via Website

Haklısın. Güle güle kullan :)

• Forum girişleri 251

21.Tem.2015 00:56:19 via Website

Baki Ç.

sağolasın güncellemeyi öne çekmiş 16 gibi yazılım güncellemesi bildirimi aldım 7 gibi güncelledim fakat sıcaklığı ölçme fırsatım olmadı düşmüş gibi 40C olduğunda incelikten el yakıyordu oyun oynarken şimdi yakmıyor :)

• Forum girişleri 57

21.Tem.2015 07:14:31 via Website

nemesis41

Baki Ç.

sağolasın güncellemeyi öne çekmiş 16 gibi yazılım güncellemesi bildirimi aldım 7 gibi güncelledim fakat sıcaklığı ölçme fırsatım olmadı düşmüş gibi 40C olduğunda incelikten el yakıyordu oyun oynarken şimdi yakmıyor :)

Bu güzel bir haber :) Peki performansta hissedilir bir düşme var mı?

• Forum girişleri 251

21.Tem.2015 15:29:55 via Website

Baki Ç.

nemesis41

Baki Ç.

hissedilir yok sentetik olarak antutuyla baktım tam tersi artmış 53kdı antutusu 54532 oldu

• Forum girişleri 57

21.Tem.2015 18:24:45 via Website

nemesis41

Baki Ç.

nemesis41

Baki Ç.

hissedilir yok sentetik olarak antutuyla baktım tam tersi artmış 53kdı antutusu 54532 oldu

Hm. İyi bakalım o zaman.

• Forum girişleri 251

21.Tem.2015 21:41:31 via Website

Baki Ç.

nemesis41

Baki Ç.

nemesis41

Baki Ç.

Hm. İyi bakalım o zaman.

değişik bir mantık :D

• Forum girişleri 57

22.Tem.2015 05:23:50 via Website

Ben anlamadım olayı. Düşmesi gerekirken nasıl yükseldi. Hala şaşkın bir durumdayım :/ :D

• Forum girişleri 251

22.Tem.2015 14:45:20 via Website

Baki Ç.

Ben anlamadım olayı. Düşmesi gerekirken nasıl yükseldi. Hala şaşkın bir durumdayım :/ :D

bilmiyorum japonlara güvenmiyorum işte :D belli olmuyor napçakları :D