Sony Xperia Z3+ Isınma Problemi

• Cevaplar:28
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 57

22.Tem.2015 16:45:04 via Website

nemesis41

Baki Ç.

Ben anlamadım olayı. Düşmesi gerekirken nasıl yükseldi. Hala şaşkın bir durumdayım :/ :D

bilmiyorum japonlara güvenmiyorum işte :D belli olmuyor napçakları :D

hahahaha aynen :D

• Forum girişleri 3

23.Tem.2015 23:09:39 via Website

28.0.A.7.24 derleme numarası var bende sizin güncelledikten sonra ne oldu. Ben hala ısıdan yana muzdaribim. Cihaz soğuk iken antutu skoru 53800, orta ısıda 42000, biraz zorlayıp ısıttğımda (ki ji zor olmuyor hemen ısınıyor) 31000 puan alıyor. Yılların sony kullanıcısıyım ilk defa bir cihazdan bu kadar rahatsız oldum, her seferinde beni memnun eden sony cihazlar bu sefer beni üzdü, tabi 2400 tl nin karşılığı bu olmamalı.

• Forum girişleri 1.784

23.Tem.2015 23:21:26 via Website

Kürşat Uçar

28.0.A.7.24 derleme numarası var bende sizin güncelledikten sonra ne oldu. Ben hala ısıdan yana muzdaribim. Cihaz soğuk iken antutu skoru 53800, orta ısıda 42000, biraz zorlayıp ısıttğımda (ki ji zor olmuyor hemen ısınıyor) 31000 puan alıyor. Yılların sony kullanıcısıyım ilk defa bir cihazdan bu kadar rahatsız oldum, her seferinde beni memnun eden sony cihazlar bu sefer beni üzdü, tabi 2400 tl nin karşılığı bu olmamalı.

Şiddetle okumanı tavsiye edeceğim bir yazı

https://www.androidpit.com.tr/neden-sony-i-birakip-baska-bir-telefon-aldim

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 251

24.Tem.2015 00:30:47 via Website

Orbay Boran

Kürşat Uçar

seninde samsung için böyle bir yazıyı okuman gerek abi :)

• Forum girişleri 251

24.Tem.2015 00:36:18 via Website

Kürşat Uçar

valla ben telefonla çok haşır naşır değilim 2 saatte 1 açar whatsappa bakar çıkarım başka hiç bişi yapmıyorum ayrıca bendede öyle ısınma sorunu vardı halende devam ediyor ama el yakıcak kadar değil eskiden el yakıyordu hiç öyle denemedim ben telefonu soğukken denedim ısınınca sentetik test sonuçlarına bakmadım bu z3+.(Z4) zaten sony tarafındanda başarılı olamadı ağustos ayının ortasındaki fuarda tanıtılcak olan z5 s60 s70 (sanki volvo :D) sürümüyle biz kullanıcıları tekrar düzeltmek istiyor s60 ucuz olcakmış s70 900 dolar civarı olcakmış buda yüksek bir teknoloji kullanılcakmış araştırdım biraz s70 kalınlığı 9mm küsür olup 3500mah 2k ekran ayrıca s820 kullancaklarıymış ve ısınma sorunu olmıycakmış kamerası zaten meşhur ben memnunum bu telefon beni uzun süre götürmesine gerek yok şuanki performansı beni mutlu ediyor şunu ölçtüm telefonda z3+ ile rc3 oynarken 30-40dk kesintisiz ayrıca otg kablo ile oynuyordum babamda termal kamera vardı onla ölçtüm kameranın olduğu taraf 46C arkadayken önden bakınca 43 derece aynı yer ama yine fazla 810 lu olarak yine iyi bir ısı g4 s808 le 44-45c görüyordu :)

• Forum girişleri 3

24.Tem.2015 11:21:28 via Website

Orbay Boran

Kürşat Uçar

Sony den başka bir cihaz kullanmam diye düşünüyorum. Bu problemin çözülmesi gerekli ama. Şuan lollipop 5.0.1 var ver derleme sürümü 28.0.A.7.24 son güncelleme bu diye biliyorum. Eğer yeni sürüm olan varsa söyleyebilirmi

• Forum girişleri 2

24.Tem.2015 15:02:47 via Website

Tam üye oldum siteye, dediğim gibi z3+ çok güzel bir telefon şekil bazında olsun donanım olsun. Fakat yapılan hatalar cihazı kötü bir noktaya sürükledi. Bu arada bir sorun da olacakdaha önceden kullandığım bazı uygulamalar Tapatalk gibi instagram gibi sanki kasarak çalışıyor, telefon soğukken bile ani hızlı açıp hızlı kapayabiliyorum uygulamalar arası geçişler hızlı durumda ama uygulma sersem çalışıyor. Acaba 5.0.1 uyumsuzluğumu yoksa 64 bit uyumsuzluğumu... Telefonun başka sıkıntılarından da kaynaklanabilir tabi.

• Forum girişleri 251

24.Tem.2015 21:41:32 via Website

kursat ucr

Tam üye oldum siteye, dediğim gibi z3+ çok güzel bir telefon şekil bazında olsun donanım olsun. Fakat yapılan hatalar cihazı kötü bir noktaya sürükledi. Bu arada bir sorun da olacakdaha önceden kullandığım bazı uygulamalar Tapatalk gibi instagram gibi sanki kasarak çalışıyor, telefon soğukken bile ani hızlı açıp hızlı kapayabiliyorum uygulamalar arası geçişler hızlı durumda ama uygulma sersem çalışıyor. Acaba 5.0.1 uyumsuzluğumu yoksa 64 bit uyumsuzluğumu... Telefonun başka sıkıntılarından da kaynaklanabilir tabi.

bir süre böyle olur bende öyle bir sorun olmadı 5.2 (android m ) yi bekle 5.1 de de düşüş olur ama istediğin seviyeye inmez gene 5.2 de çözülür

• Forum girişleri 2

01.Ağu.2015 22:22:58 via Website

nemesis41

kursat ucr

bir süre böyle olur bende öyle bir sorun olmadı 5.2 (android m ) yi bekle 5.1 de de düşüş olur ama istediğin seviyeye inmez gene 5.2 de çözülür

Hala bir gelişme yokmu arkadaşlar, zaten havalar sıcak vücudumun en çok terleyen bölgesi ellerim oldu:/..