Samsung Galaxy S4 — lollipop güncelleme

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 26

21.Tem.2015 13:11:44 via App

lollipop çıkalı neredeyse 2 yıl oldu hala s4'lere orjinal türkiye güncellemesi gelmedi. yakinda android m cikacak neredeyse.
insanlara her yil yenilik diye telefon cikarip satiyolar ama o telefonlarin isletim sistemlerini guncellemiyolar. bu durum cok canimi sıktı. bundan sonraki telefonum samsung olmaz ve sebebide bu olur.

• Forum girişleri 26

21.Tem.2015 23:56:34 via App

Hiçbir mantığı yok, hayır şunu anlarım lollipop ilk çıktığında hemen dağıtma şansın yok alıp telefona uygun hala getiriyorsun, testlerini yapıyosun falan tamam ama bütün bunlar bittikten sonra dağıtmaya başladığında s4 için mesela bir iki ülkeye dağıtıyosun geri kalan yok. Sonra bi kac ülkeye daha dağıyosun gerisi yine bekliyor. Hazır madem dağıt hepsine aynı anda. Iphone kullanırken böyle bişey yaşamadım. Adamlar güncellemeyi aynı anda tüm dünyaya dağıtıyolar. Sen samsung olarak bir güncellemeyi 1 yıldan fazla sürede dağıtmayı başaramıyosan bana teknolojiden falan bahsetmeyeksin. Teknoloji liderlik büyüklük budur benim için, yoksa telefon yapmak bi marifet değil artık bi şekilde vestel, casper bile telefon yapabiliyor..

— değiştirilme tarihi 21.Tem.2015 23:56:59

• Forum girişleri 79

22.Tem.2015 01:31:13 via App

serhan bilek

Hiçbir mantığı yok, hayır şunu anlarım lollipop ilk çıktığında hemen dağıtma şansın yok alıp telefona uygun hala getiriyorsun, testlerini yapıyosun falan tamam ama bütün bunlar bittikten sonra dağıtmaya başladığında s4 için mesela bir iki ülkeye dağıtıyosun geri kalan yok. Sonra bi kac ülkeye daha dağıyosun gerisi yine bekliyor. Hazır madem dağıt hepsine aynı anda. Iphone kullanırken böyle bişey yaşamadım. Adamlar güncellemeyi aynı anda tüm dünyaya dağıtıyolar. Sen samsung olarak bir güncellemeyi 1 yıldan fazla sürede dağıtmayı başaramıyosan bana teknolojiden falan bahsetmeyeksin. Teknoloji liderlik büyüklük budur benim için, yoksa telefon yapmak bi marifet değil artık bi şekilde vestel, casper bile telefon yapabiliyor..

katılıyorum bu yüzden bir daha Samsung almayı düşünmüyorum

• Forum girişleri 442

22.Tem.2015 15:31:08 via App

yil basinda en gec mart nisan gibi gelir dedik 7 ay oldu turkiyeye gelmedi samsung mu aman aman .

Android Candır

• Forum girişleri 251

22.Tem.2015 18:44:10 via Website

ersun şenturk

yil basinda en gec mart nisan gibi gelir dedik 7 ay oldu turkiyeye gelmedi samsung mu aman aman .

Allah Korusun .D