karar veremediğim için telefon almayı erteliyorum yardım

• Cevaplar:13
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 3

23.Tem.2015 19:42:28 via Website

2000 tl ye kadar alabileceğim tavsiye ettiğiniz telefonlar nelerdir

• Forum girişleri 1.784

23.Tem.2015 22:12:09 via Website

Telefonda ne tarz şeyler yapacaksınız kamera odaklı mı olsun veya performans odaklı mı yoksa iş amaçlı bunları yazarsanız sevinirim suan note 4 Tavsiye edebileceğim cihazlar arasında Teknosa 2000 lira kaçırmayın derim

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 251

24.Tem.2015 05:22:56 via Website

nur

samsungdan uzak dur lg g4 yeni bir telefon gayette kamera ve performans olarak başarılı bunun yanı sıra sony xperia z3 ve htc one m8 önerebilirim sony suya dayanıklılık olarak htc one m8 de ses kalitesi ve performansıyla kendini duyurmuş telefonlardır :)

• Forum girişleri 488

24.Tem.2015 10:22:25 via Website

nemesis41

nur

samsungdan uzak dur lg g4 yeni bir telefon gayette kamera ve performans olarak başarılı bunun yanı sıra sony xperia z3 ve htc one m8 önerebilirim sony suya dayanıklılık olarak htc one m8 de ses kalitesi ve performansıyla kendini duyurmuş telefonlardır :)

neden uzak dur diyorsun, aslında düne kadar bende samsung'a ön yargılıydım daha önceki modellerini kullandığımdan da biliyorum şimdi s6 kullanıyorum ve çığır aşmış. bi kere bile lanet olsun dedirtmedi ve her defasında büyülüyor beni çok memnunum bidaha alacak olsam s6 alırım.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 3

24.Tem.2015 18:20:59 via Website

batarya ve kamera özellikleri önemli benim için

• Forum girişleri 88

24.Tem.2015 20:12:19 via App

kamerasinin uzerine dha iyisi yok ama pil kismi o kadr da iyi degil

• Forum girişleri 3

24.Tem.2015 21:11:00 via Website

Fırat

hangisinin*

• Forum girişleri 88

24.Tem.2015 21:27:54 via App

nur

Fırat

hangisinin*

s6 veya s6 edge ikisinin de mukemmel

• Forum girişleri 251

24.Tem.2015 21:41:57 via Website

Muhlis Soysal

nemesis41

nur

neden uzak dur diyorsun, aslında düne kadar bende samsung'a ön yargılıydım daha önceki modellerini kullandığımdan da biliyorum şimdi s6 kullanıyorum ve çığır aşmış. bi kere bile lanet olsun dedirtmedi ve her defasında büyülüyor beni çok memnunum bidaha alacak olsam s6 alırım.

2000tlye kadar diyor arkadaş ondan aşağı modelleri sorunlu :) ondan

• Forum girişleri 26

26.Tem.2015 00:04:55 via App

Telefonlarına güncelleme veremeyen bir çığır açmadan bahsediyoruz. galaxy s4 kullanıyorum 1 seneyi geçmesine rağmen hala lollipop güncellemesi gelmedi. root falan da demeyin 2000 tl para verip bunlarla uğraşmak zorunda değilim müşteri olarak.

• Forum girişleri 26

26.Tem.2015 00:06:12 via App

Muhlis Soysal

nemesis41

nur

Telefonlarına güncelleme veremeyen bir çığır açmadan bahsediyoruz. galaxy s4 kullanıyorum 1 seneyi geçmesine rağmen hala lollipop güncellemesi gelmedi. root falan da demeyin 2000 tl para verip bunlarla uğraşmak zorunda değilim müşteri olarak.

• Forum girişleri 251

26.Tem.2015 01:31:10 via Website

serhan bilek

samsung o kadar çok galaxy modeli çıkardıki her ay 1 galaxy modeli çıkarıyor tabi yılda 2-3 tane mi ne amiral gemisi telefon çıkarıyor s6 s6edge note4 note4 edge gibi şuanki bu yüzden güncellemelerini hep en son modelden en eskiye doğru veriyor bu yüzden o arada çıkan telefonlardan 1 ini aldıysanız sizin alma süreniz daha uzundur ayrıca mini telefon kullanıyorsanızda listenin sonlarına atıyor samsung bunu ayrıca nedense note 4 çıktıktan 1 kaç hafta sonra note 3 e de güncelleme geldi kamera için kamera acayip yavaşladı donmaya başladı bir tane daha güncelleme geldi 2 hafta sonra kuzenim dedi inşallah düzeltmişlerdir diye bu sefer telefon rehberi açarken bile kasılmaya başladı anlıycağın samsungtaki mantık eski telefondan yeni telefona geçmek için insanları zorlamak bu sayede yine note 4 alıyorlar sony mesela güncelleme vericeği zaman hepsini en eski modeline kadar hemen hemen aynı anda veriyor 1 ay içinde mesela z1 e bile s3 le yaşıt telefona 5.0 geldi 5.1 de gelebilir düşün artık ayrıca markalar ülkelere göre ayırıyorlar mesela rootla rus romu yüklersen güncellemede sıkıntı çıkarmıyabilir ayrıca 2000tl veriyorsun doğru ama avrupadakiler felan vermiyor bunu mesela burda asgari ücret ne kadar 800-900tl Tl olduğuna dikkat çekerim ama avrupadada 1000-1100Euro 1000euro 3000tl eder bir iphone 6 plus almaya kalksa 1 aylık tüm maaşını verip alabilir ama burda onu alabilmek için asgari ücretli birinin 3-4 ay çalışması gerekiyor malesef kimse ülke iyi durumda demesin bu yüzden :/

— değiştirilme tarihi 26.Tem.2015 01:33:37

• Forum girişleri 26

26.Tem.2015 19:51:06 via App

nemesis41

serhan bilek

samsung o kadar çok galaxy modeli çıkardıki her ay 1 galaxy modeli çıkarıyor tabi yılda 2-3 tane mi ne amiral gemisi telefon çıkarıyor s6 s6edge note4 note4 edge gibi şuanki bu yüzden güncellemelerini hep en son modelden en eskiye doğru veriyor bu yüzden o arada çıkan telefonlardan 1 ini aldıysanız sizin alma süreniz daha uzundur ayrıca mini telefon kullanıyorsanızda listenin sonlarına atıyor samsung bunu ayrıca nedense note 4 çıktıktan 1 kaç hafta sonra note 3 e de güncelleme geldi kamera için kamera acayip yavaşladı donmaya başladı bir tane daha güncelleme geldi 2 hafta sonra kuzenim dedi inşallah düzeltmişlerdir diye bu sefer telefon rehberi açarken bile kasılmaya başladı anlıycağın samsungtaki mantık eski telefondan yeni telefona geçmek için insanları zorlamak bu sayede yine note 4 alıyorlar sony mesela güncelleme vericeği zaman hepsini en eski modeline kadar hemen hemen aynı anda veriyor 1 ay içinde mesela z1 e bile s3 le yaşıt telefona 5.0 geldi 5.1 de gelebilir düşün artık ayrıca markalar ülkelere göre ayırıyorlar mesela rootla rus romu yüklersen güncellemede sıkıntı çıkarmıyabilir ayrıca 2000tl veriyorsun doğru ama avrupadakiler felan vermiyor bunu mesela burda asgari ücret ne kadar 800-900tl Tl olduğuna dikkat çekerim ama avrupadada 1000-1100Euro 1000euro 3000tl eder bir iphone 6 plus almaya kalksa 1 aylık tüm maaşını verip alabilir ama burda onu alabilmek için asgari ücretli birinin 3-4 ay çalışması gerekiyor malesef kimse ülke iyi durumda demesin bu yüzden :/

👍

• Forum girişleri 251

27.Tem.2015 01:52:20 via Website

serhan bilek

nemesis41

serhan bilek

👍

abi insanın hiç bilgisi yoksa bile en azından o kadar para vermeden önce telefonu araştırır internette youtubeda felan inceleme videolarını seyreder tamam kamera olarak efsane fakat performans ve bataryadan battı adamlar kötülemiyor veya iyilemiyor kendi kullandıkları deneyimlerini aktarıyorlar 30-40dk lık videolar 1 ine güvenmezse 3-4 tane video izlesin araştırsın telefonu biraz sonra ağlamasın buraya 3000tl verdiğim telefon kötü çıktı diye mesela şuan bana göre lg g4 hepsinden daha çünkü ısınma problemi yok arayüzü stabil bataryası g2 den efsane zaten kamerası f1.8 lens kullanıyor gece çekimlerinde note 4 le kapışan bir telefon fiyat olarak bu telefonlardan 1000tl daha aşağı kimse araştırmadan ihtiyaçları doğrultusunda bişi almıyor diyor acaba arkadaşlarıma nasıl hava atsam oo telefon samsungmuş felan eskidendi onlar artık mobil sektörde samsungdan daha iyi olan firmalar var samsung o kadar güçlü bir donanım üreticisi appleda aynı şekilde yazılım üreticisi samsung o donanımı applea verse iphone 7 le felan uzaya çıkarız o kadar yani...