Samsung Galaxy Note 3 — Note 3 lolipop

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

23.Ağu.2015 20:30:59 via Website

Merhaba telefonumun nigeria dan gelmiş. Lollipop güncellemesinin ne zaman geleceğini nasıl öğreneceğim?

• Forum girişleri 54

23.Ağu.2015 23:40:51 via App

Ayarlar > Genel > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemeleri > Güncellemeleri Denetle Güncelleme gelmişse güncelle yazısı çıkar gelmemişse en yeni güncellemeler zaten yüklendi yazar

• Forum girişleri 1.784

23.Ağu.2015 23:58:36 via Website

emre

Merhaba telefonumun nigeria dan gelmiş. Lollipop güncellemesinin ne zaman geleceğini nasıl öğreneceğim?

Sammobile sitesinden öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modelini yazın ona göre size Stock rom vereyim.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 11

26.Ağu.2015 00:17:28 via App

Yusuf Değirmenci

Ayarlar > Genel > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemeleri > Güncellemeleri Denetle Güncelleme gelmişse güncelle yazısı çıkar gelmemişse en yeni güncellemeler zaten yüklendi yazar

çok bikiyorsunuz siz, orbay beyin deiğini uygulayin siz. insanlari kendiniz gibi aptal yerine koyuyorsunuz. sanki hiç bir sey bilmiyormuş gibi, adam onu yapmışda buraya yazmışdır.deyilmi mantıklı oksun.

• Forum girişleri 54

26.Ağu.2015 18:45:27 via App

Yiğit

Yusuf Değirmenci

çok bikiyorsunuz siz, orbay beyin deiğini uygulayin siz. insanlari kendiniz gibi aptal yerine koyuyorsunuz. sanki hiç bir sey bilmiyormuş gibi, adam onu yapmışda buraya yazmışdır.deyilmi mantıklı oksun.

off yine mi siz orbay bey benden sonra cevap yazmiş dimi ne yapayım sizin cevap yazacaginizi dusunemedim mi diyim Özür mü diliyim birde başkalarının avukatlığını yapma herkes kendini savunabiliyor! (Orbay bey amacım size laf atmak değil yanlış anlamayin lütfen :))

— değiştirilme tarihi 27.Ağu.2015 18:34:34

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 11:03:44 via Website

Yusuf Değirmenci

Yiğit

Yusuf Değirmenci

çok bikiyorsunuz siz, orbay beyin deiğini uygulayin siz. insanlari ken1diniz gibi aptal yerine koyuyorsunuz. sanki hiç bir sey bilmiyormuş gibi, adam onu yapmışda buraya yazmışdır.deyilmi mantıklı oksun.

off yine mi siz orbay bey benden sonra cevap yazmiş dimi ne yapayım sizin cevap yazacaginizi dusunemedim mi diyim Özür mü diliyim birde başkalarının avukatlığını yapma herkes kendini savunabiliyor! (Orbay bey amacım size laf atmak değil yanlış anlamayin lütfen :))

Öncelikle orbay beyi size karsı savunmuyorum, hemen üzerinize alınmıssinız. Ben orbay beyin dediklerini yapin dedim,orbay beyle bir alakasi yok orbay beyin dedigini bende deseydim benim dediklerimi yapin derdim.cunku irbay beyin dedigi.cihaziniza uygun romu internette bulma yani sammobileden bakacak aaa nigeria lolipop onu jndiricek kuracak.

• Forum girişleri 1

29.Ağu.2015 05:56:28 via Website

slm note 3 Vietnam da üretilmiş lolipop rom varmı
nasıl güncelleye bilirim teşkürler

• Forum girişleri 1

10.Eki.2015 16:15:09 via Website

merhaba kusura bakmayın buradan yazıyorum rahatsız ettim de sorunum acildi biraz ben rusya romunu yükledim fakat imei yedeğini almamıştım cihazım yurt dışı imei değişik yükleme sonrasında romu aldı imei aktif fakat *#0011# tuşlayıp baktığımda IMEI CERTI : FAIL yazıyor ve şebeke gelmiyor. yardımcı olabilecek mısınız eski roma dönersem şebeke gelir mi ? veya sertifika yazabilirmiyiz?

• Forum girişleri 442

10.Eki.2015 18:58:15 via App

Faruk COŞKUN

merhaba kusura bakmayın buradan yazıyorum rahatsız ettim de sorunum acildi biraz ben rusya romunu yükledim fakat imei yedeğini almamıştım cihazım yurt dışı imei değişik yükleme sonrasında romu aldı imei aktif fakat *#0011# tuşlayıp baktığımda IMEI CERTI : FAIL yazıyor ve şebeke gelmiyor. yardımcı olabilecek mısınız eski roma dönersem şebeke gelir mi ? veya sertifika yazabilirmiyiz?

yedekleme yapmadiysan geri gelmez

Android Candır