klavyeler ve launcher'ler

• Cevaplar:13
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 122

27.Tem.2015 22:27:16 via Website

s.a arkadaşlar mağazadaki launcher'ler vede klavyeler sistemin kendi ojinal klavyesinden temasından dahamı çok şarj harcar yada ram tüketir go launcher go keyboard swiftkey apex launcher gibi vs

• Forum girişleri 442

28.Tem.2015 00:44:10 via App

genelde launcher lar daha fazla sarj tuketir nova apex ve google asistan bunlari uzun sure kullandim

Android Candır

• Forum girişleri 122

28.Tem.2015 01:08:35 via Website

orjinal sistem özelliklerini kullanmak daha iyi yanii

• Forum girişleri 488

28.Tem.2015 09:34:55 via Website

Yunus Durak

Kesinlikle katılıyorum, ayrıca klavye yada launcher yüklediğinizde arka planda genelde orjinal launcher i da çalıştırıyor. Bu da 2 kat enerji demek. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 251

28.Tem.2015 16:41:40 via Website

Muhlis Soysal

Yunus Durak

Kesinlikle katılıyorum, ayrıca klavye yada launcher yüklediğinizde arka planda genelde orjinal launcher i da çalıştırıyor. Bu da 2 kat enerji demek. :)

eğer arkada orjinal launcheri çalıştırmasa samsunglar için önerebilirdim ama arkadaşa katılıyorum 2 kat enerji harcıyor .)

• Forum girişleri 298

28.Tem.2015 21:39:30 via App

Çok etkilemez yüklemeni tavsiye ederim...Launcher olarak Next Launcher 3D Shell'i tavsiye ederim hem efektleri güzel hemde çok kullanışlı...

— değiştirilme tarihi 01.Ağu.2015 20:16:21

• Forum girişleri 122

29.Tem.2015 01:56:56 via Website

Hocam onu yükledim hoşuma gitti ama 120mb ram yiyordu aman dedim hemen kaldırdım bu arada Cihaz xperia z ultra

• Forum girişleri 488

29.Tem.2015 08:54:40 via Website

Yunus Durak

Hocam onu yükledim hoşuma gitti ama 120mb ram yiyordu aman dedim hemen kaldırdım bu arada Cihaz xperia z ultra

Hiç kasmaaa :) ben Nova yı paralı kullandım 1-2 yıl, cihazı s6 'ya çevirince sonradan orjinal launcher kullanmak daha mantıklı geldi..

Hee şu da var, Root amışsındır orjinal launcheri devre dışı bırakabilirsin sonra istediğin launcher ile yoluna devam edersin. :)

• Forum girişleri 122

29.Tem.2015 09:40:32 via Website

Muhlis Soysal

Yunus Durak

Hiç kasmaaa :) ben Nova yı paralı kullandım 1-2 yıl, cihazı s6 'ya çevirince sonradan orjinal launcher kullanmak daha mantıklı geldi..

Hee şu da var, Root amışsındır orjinal launcheri devre dışı bırakabilirsin sonra istediğin launcher ile yoluna devam edersin. :)

Hocam cihazda root var komple silmek istemiyorum ama nasıl devre dışı bırakırım uygulamalardan baktığımda devre dışı bırakılmıyor

• Forum girişleri 488

29.Tem.2015 09:46:44 via Website

Yunus Durak

Muhlis Soysal

Yunus Durak

Hocam cihazda root var komple silmek istemiyorum ama nasıl devre dışı bırakırım uygulamalardan baktığımda devre dışı bırakılmıyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iamaner.oneclickfreeze&hl=tr bu uygulamayı yükleyerek devre dışı bırakamadığın uygulamaları devre dışı bırakabilirsin. Yalnız o uygulamaları da sadece bu tarz uygulamadan aktif edebilirsin. :) Ben daha önce kullandım gayet verimli çalışıyor.

• Forum girişleri 122

29.Tem.2015 12:09:35 via Website

dodol launcher kullanıyorum hocam bende sistem launcherı devre dışı bıraktım şuan verdiğin programla çok sağol şimdi bu şekil daha fazla şarj falan harcamaz dimi hocam dodolada baktımramde 100 mb bi yer kaplıyor

• Forum girişleri 488

29.Tem.2015 12:24:15 via Website

Yunus Durak

dodol launcher kullanıyorum hocam bende sistem launcherı devre dışı bıraktım şuan verdiğin programla çok sağol şimdi bu şekil daha fazla şarj falan harcamaz dimi hocam dodolada baktımramde 100 mb bi yer kaplıyor

Valla ram de kapladığı yere bakarak şarjı etkiler diyemeyiz ama bende orjinal Touchwiz min. 120 MB kaplıyor.

• Forum girişleri 122

29.Tem.2015 13:30:56 via Website

şarj kızmı hemen hemen aynıdır diyebilirz galiba şuan baktım 80mb düşmüş orjinal launcherı göstermiyordu ama klavyede bi 90 mb alan kaplıyordu onuda devre dışı bırakıp go klavye yükledim oda 50 mb bi alan kaplıyor

• Forum girişleri 488

29.Tem.2015 14:14:03 via Website

Yunus Durak

şarj kızmı hemen hemen aynıdır diyebilirz galiba şuan baktım 80mb düşmüş orjinal launcherı göstermiyordu ama klavyede bi 90 mb alan kaplıyordu onuda devre dışı bırakıp go klavye yükledim oda 50 mb bi alan kaplıyor

(cool)