Andorid en hızlı tarayıcı nedir

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 122

30.Tem.2015 16:26:53 via Website

s.a arkadaşlar andorid için en hızlı hafif az ram güç tüketen tarayıcı hangisidir önerileriniz nedir

• Forum girişleri 488

30.Tem.2015 16:38:14 via Website

Yunus Durak

s.a arkadaşlar andorid için en hızlı hafif az ram güç tüketen tarayıcı hangisidir önerileriniz nedir

Chrome kullanıyorum ve oldukça memnunum aynı zamanda masa üstündeki tarayıcı ile senkronizeli çalışıyor. Yer imlerim 2 cihaz da da gözüküyor. en son hangi siteye girdim, ne arattım gibi şeylerde cabası. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 122

30.Tem.2015 16:49:38 via Website

chromedan daha iyi bi tarayıcı varmıdır :)

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

30.Tem.2015 16:57:19 via App

Yunus Durak

iki hafta önceye kadar yandex browser kullanıyordum. Bir zamanlar chrome aşırı kasma sorunu yaratıyordu. Ama güncellemelerle dahayi olmuş. Chrome olmazsa Firefox ama flash eklentisi olmadığı için kötü

• Forum girişleri 488

31.Tem.2015 08:31:14 via Website

Yunus Durak

chromedan daha iyi bi tarayıcı varmıdır :)

dostum sana chrome'un android 5 ile daha iyi bir özelliğini söyliyeyim. Yeni sekmede 2 ayrı web sayfası açtığın zaman sanki 2 farklı bir uygulama açmış gibi Son aktif uygulamalar butonuna bastığın zaman orada web sayfalarını ayrı ayrı görüyorsun, bir ekran görüntüsü koyucağım daha iyi anlarsın. :) Demek istiyorum ki daha ne olsun ne bekliyorsun :Dimage

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 122

31.Tem.2015 10:14:39 via Website

Yani hocam haklısın daha iyisi olana kadar en iyisi bu :) :)

• Forum girişleri 251

31.Tem.2015 22:27:08 via Website

en iyisi hızlısı chromedur ama internet paketin azdır bu yüzden paketini en az harcasın diyorsan operadır