Yeni telefon Alıcam hangisi olmalı? Acil yardım

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

31.Tem.2015 15:36:13 via Website

Arkadaşlar iphone4 ümü bugün tuvalete düşürdüm. Zaten artık değiştir beni demeye başlamıştı.
Şu an yeni bir telefon almak zorundayım fakat ne alacağımı bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?
Birincisi telefonda oyun oynamam. Hiç oynamadım
İkincisi Çok fazla fotoğraf çekmem. Ara ara çekerim
Üçüncüsü Video hiç çekmedim.
Dördüncüsü kullandığım programlar genellikle internet bankacılığı, whatsap haberleşme için olan programlar.
Beşincisi şarj süresi telefonda aradığım önemli noktalardan biri
Altıncısı ses iyi gelsin isterim
Yedincisi Fiyat makul olsun isterim. Boşuna kullanmadığım şeyler için para vermek istemem
Sekizincisi Telefon kasmasın. Seri olması önemli
Dokuzuncusu Darbelere dayanıklı olsun

Var mı şu sıralar alabileceğim önerdiğiniz akıllı telefon? İlla android işlemcili olmasına gerek yok. Hatta android hiç kullanmadım. Korkuyorum.

• Forum girişleri 488

31.Tem.2015 16:39:55 via Website

Ahmet Duygun

Arkadaşlar iphone4 ümü bugün tuvalete düşürdüm. Zaten artık değiştir beni demeye başlamıştı.
Şu an yeni bir telefon almak zorundayım fakat ne alacağımı bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?
Birincisi telefonda oyun oynamam. Hiç oynamadım
İkincisi Çok fazla fotoğraf çekmem. Ara ara çekerim
Üçüncüsü Video hiç çekmedim.
Dördüncüsü kullandığım programlar genellikle internet bankacılığı, whatsap haberleşme için olan programlar.
Beşincisi şarj süresi telefonda aradığım önemli noktalardan biri
Altıncısı ses iyi gelsin isterim
Yedincisi Fiyat makul olsun isterim. Boşuna kullanmadığım şeyler için para vermek istemem
Sekizincisi Telefon kasmasın. Seri olması önemli
Dokuzuncusu Darbelere dayanıklı olsun

Var mı şu sıralar alabileceğim önerdiğiniz akıllı telefon? İlla android işlemcili olmasına gerek yok. Hatta android hiç kullanmadım. Korkuyorum.

Arkadaşım bundan evel senin bütçen de çok önemli hem olsun hem olmasın diyorsun. Tam istediğini anlayamadım ama LG G3 alabilirsin dediğin uygulamalarla seni çok uzun şarj götürebilir, birde 2G moduna alacaksın paşa gibi ekranı çok uzun süreler açık tutmazsan 3-4 gün götürür.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 2

31.Tem.2015 22:07:57 via Website

2000TL ye kadar bayılıcaz yapılacak bişey yok..
ben dediğim gibi telefonu sadece haberleşme ve bankacılık amacı için kullanıyorum. e tabi ara ara fotoğraf çekiyorum.
internete bağlanıp mail kontrolü ve bir takım işler için kullanıyorum.
yani bana yok kamerası böyle olsun, şöyle olsun gerekmez.
aktif kullandığım uygulama sayısı da 10 etmez.
bir telefonda aradığım kriterler sağlamlık, serilik, güncelleme gereksinimini uzun bir süre karşılasın ve ses iyi gelsin.
Bundan ötesi benim için fasa fiso

• Forum girişleri 1.784

31.Tem.2015 22:10:53 via Website

Öncelikle geçmiş olsun. Başınıza gelen şey inanın beni oldukça mutlu etti :) İphone değişme kararı almanıza sebep olmuş sizleri daha özgür kılacak bir mobil işletim sistemi olan Android'e davet ediyorum :)

Size Sıralayabileceğim Telefonlar
LG G2
LG G3

Samsung

Galaxy E5
Galaxy E7
Galaxy Note 3
Galaxy Alpha

Sony

Xperia C4
Xperia Z2
Xperia X3 Compact