1600 e kadar tel tavsiyesi

• Cevaplar:10
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

01.Ağu.2015 21:49:13 via Website

şimdi beyler note 3 kullanıyorum onu ablama verdim o istedi ondan dolayı bide büyük cebime sıgmıyordu
şimdi işte kullancam oyunda oynarım kamerası ıyı olması lazım şarjı da biraz çok gitsin 1 gunu geçsin :D
işte autocad programından projelere bakcam ondan dolayı böle bir tele ihtiyacım var ne önerirdiniz

• Forum girişleri 5

02.Ağu.2015 21:01:28 via Website

samil

Note 3 ile G3 aynı boyutlarda olması lazım.

g3 biraz daha kuçuk hem boy olarak hem agırlık hemde en olarak

• Forum girişleri 79

02.Ağu.2015 21:15:57 via App

M8 kullanıyorum Samsung dan geçtim, öneririm. Ara yüz bir kere donma kasılma vs yapmadı, kendi programları çok güzel HTC tema meselâ, walpaper simge zil sesi vb sürekli güncelleniyor

• Forum girişleri 488

03.Ağu.2015 08:29:09 via Website

osman garip

şimdi beyler note 3 kullanıyorum onu ablama verdim o istedi ondan dolayı bide büyük cebime sıgmıyordu
şimdi işte kullancam oyunda oynarım kamerası ıyı olması lazım şarjı da biraz çok gitsin 1 gunu geçsin :D
işte autocad programından projelere bakcam ondan dolayı böle bir tele ihtiyacım var ne önerirdiniz

LG G3 alabilrsin. QHD ekrana sahip ve bataryasıda gayet iyi. :) Ama oyun oynayarak şarjının 1 gün gitmesini hiç bekleme.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 79

03.Ağu.2015 19:59:56 via App

osman garip

4 mp kamerasi mı var o telın

inan kamerası ile işim yok profesyonel makine var , beni cezbeden HTC ara yüz Note serisinden daha küçük ve düşük yere soyulmuyor DOT kılıf vb

• Forum girişleri 251

04.Ağu.2015 01:22:42 via Website

osman garip

4 mp kamerasi mı var o telın

13mp lik kameralardan iyi çekiyor fotoğrafı sony xperia ultra önerebilirim