ALCATEL ONE TOUCH İDOL ULTRA

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

02.Ağu.2015 15:43:09 via Website

CİHAZIMI 1 AY ÖNCE ROOTLADIM HER ŞEY İYİ GİDERKEN BİR HAFTA ÖNCE KENDİ KENDİNE AÇILIP KAPANMAYA BAŞLADI
TELEFONCUYA GÖTÜRDÜM TEKRAR SİSTEM YÜKLEMESİ YAPSINLAR DİYE AMA ONLARDA YAPAMADI
ŞU AN TELEFONA RECOVERY MENÜDEN FORMAT ATIYORUM YARIM SAAT KADAR AÇIK KALIYO SONRA TEKAR KAPANIYO KENDİ KENDİNE NE YAPMALIYIM BANA Bİ YARDIMCI OLUN HERHALDE ROOT LAMAYI YANLIŞ YAPIYORUM BİR YOL GÖSTERİRSENİN SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

• Forum girişleri 488

03.Ağu.2015 08:32:19 via Website

Aykut Senses

CİHAZIMI 1 AY ÖNCE ROOTLADIM HER ŞEY İYİ GİDERKEN BİR HAFTA ÖNCE KENDİ KENDİNE AÇILIP KAPANMAYA BAŞLADI
TELEFONCUYA GÖTÜRDÜM TEKRAR SİSTEM YÜKLEMESİ YAPSINLAR DİYE AMA ONLARDA YAPAMADI
ŞU AN TELEFONA RECOVERY MENÜDEN FORMAT ATIYORUM YARIM SAAT KADAR AÇIK KALIYO SONRA TEKAR KAPANIYO KENDİ KENDİNE NE YAPMALIYIM BANA Bİ YARDIMCI OLUN HERHALDE ROOT LAMAYI YANLIŞ YAPIYORUM BİR YOL GÖSTERİRSENİN SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

Root yanlış yapıyorsan telefonu rootlayamazsın ki şayet rootlamışsan doğru yapmıssındır. Yüksek ihtimal root uygulamaları kurduysan sistemnine zarar vermiş olabilir uyuşmamış olabilir istersen telefonunu yedekle bi fabrika ayarlarında dön. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 3

03.Ağu.2015 11:40:43 via Website

FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜM AMA YİNEDE OLMADI DEDİĞİNİZ GİBİ YANLIŞ PROGRAMLAR KURMUŞ OLABİLİRİM.ŞİMDİ TELEFONUM AÇILIŞ EKRARNINDA KALIYO AÇILMIYO TEKRAR DÜZELMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM Bİ YARDIMCI OLSANIZ GERÇEKTEN ÇOK SEVİNİRİM

• Forum girişleri 488

03.Ağu.2015 13:03:42 via Website

Aykut Senses

FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜM AMA YİNEDE OLMADI DEDİĞİNİZ GİBİ YANLIŞ PROGRAMLAR KURMUŞ OLABİLİRİM.ŞİMDİ TELEFONUM AÇILIŞ EKRARNINDA KALIYO AÇILMIYO TEKRAR DÜZELMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM Bİ YARDIMCI OLSANIZ GERÇEKTEN ÇOK SEVİNİRİM

Alcatel cihazda bilmiyorum nasıl yapılır ama stock rom yada costum rom yüklersen problemin çözülür. internette araştır istersen muhakkak vardır detaylı tariflerine ulaşırsın. Ben nexus4 cihazım ve S6 cihazım ile aynı problemleri zaman zaman yaşadım :) Son olarak s6 türkiye rom yükledim root da atmadım. Rootsuz aşım dertsiz başım. :D

— değiştirilme tarihi 03.Ağu.2015 13:03:58

• Forum girişleri 3

03.Ağu.2015 13:38:32 via Website

ZATEN BU ROOT İŞİNE NERDEN BULAŞTIM HİÇ BİLMİYORUM AMACIM BİRAZ DAHA İYİ BİR TEMAYA SAHİP OLMAKTI TELEFONDAN OLDUK YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM YİNEDE AKLINA BİR ŞEY GELİRSE SANA ZAHMET YAZARSAN SEVİNİRİM ALLAH RAZI OLSUN

• Forum girişleri 488

03.Ağu.2015 13:47:11 via Website

Aykut Senses

ZATEN BU ROOT İŞİNE NERDEN BULAŞTIM HİÇ BİLMİYORUM AMACIM BİRAZ DAHA İYİ BİR TEMAYA SAHİP OLMAKTI TELEFONDAN OLDUK YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM YİNEDE AKLINA BİR ŞEY GELİRSE SANA ZAHMET YAZARSAN SEVİNİRİM ALLAH RAZI OLSUN

http://www.alcatelonetouch.com/tr/support/download/one_touch_idolultra.html

Maneger uygulamasından bir onarmayı upgrade etmeyi denesene öyle bir özelliği var ise belki çözüm olur.
Rica ederim ne demek Allah herkesden razı olsun. :)