Sony Xperia Z1 — Sony Xperia z1 Çok ısınıyor acil Yardım

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

03.Ağu.2015 11:41:12 via Website

Merhaba arkadaşlar, ben freestyle videoları çekiyorum aynı zamanda sony xperia z1 kullanıcısıyım sony xperia z1 ile video çekerken çok fazla derecede ısınıyor ve ''Sony cihazınız ısındı Soğuyabilmesi için kamera geçici olarak kapanacaktır.'' uyarısını alıyorum videoya başlayaalı 2 dk oluyor yine aynı uyarı telefonu saatlerce kapatıyorum açıp video çekeyim diyorum yine aynı uyarı biliyorum sony telefonlara soğutucu yok fakat 2 dk içinde kapanması berbat birşey sayelerinde 2 haftadır video çekemiyorum Lütfen yardım edin ne yapmalıyım ?

• Forum girişleri 488

03.Ağu.2015 12:59:52 via Website

Eren standa

Merhaba arkadaşlar, ben freestyle videoları çekiyorum aynı zamanda sony xperia z1 kullanıcısıyım sony xperia z1 ile video çekerken çok fazla derecede ısınıyor ve ''Sony cihazınız ısındı Soğuyabilmesi için kamera geçici olarak kapanacaktır.'' uyarısını alıyorum videoya başlayaalı 2 dk oluyor yine aynı uyarı telefonu saatlerce kapatıyorum açıp video çekeyim diyorum yine aynı uyarı biliyorum sony telefonlara soğutucu yok fakat 2 dk içinde kapanması berbat birşey sayelerinde 2 haftadır video çekemiyorum Lütfen yardım edin ne yapmalıyım ?

Merhaba arkadaşım, bu problemin için bir araştırma yaptın mı yada sony ile görüştün mü? Sende ki cihazda mı bir sıkıntı var yoksa genel xperia z1'ler bu şekilde mi dizayn edilmiş. Birde bu cihazlar ile uzun soluklu video çektiğinizde kamera işlemcisi hayvan gibi ısınıyor ama bu 2dakika çok az geldi bana.. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 5

04.Ağu.2015 13:51:39 via Website

evet 2 dakika gerçekten çok az az önce video çekmeyi denedim 1 dk 18 sn yeter artıkne olacak bilmiyorum. sony servise yollasam uzun sürede geri geliyor dediğiniz gibi sony ile bir görüşmeyi deneyeyim sonrasında tekrardan yorum yazaarım teşekkürler.