Samsung Galaxy S4 — Uygulamaların Başa Dönme Sorunu

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

03.Ağu.2015 13:51:05 via Website

Arkadaşlar telefon son güncellemeden sonra girilen uygulamalardan geri dönüşte en başa atıyor. Mesela face te fotoğraf bakıyorsunuz geri yapınca kaldığı yerden değil de en baştan yeni yükleme yapıyor. Yada uygulamalar menüsüne giriyorsunuz S ile başlayan bir uygulama durdurmak istiyorsun geri çıkınca en başa A ile başlayana geri geliyor. Oyun oynarken telefon çalıyor kapatınca en başa dönüyor. Bu en son S3 minide bana aynı şekil yapıyordu. Kit kat kullanırken bunların hiç biri olmuyordu lolipop güncellemesinden sonra başladı. Çok sinir bozucu bir durum ne yapabiliriz

• Forum girişleri 488

03.Ağu.2015 14:11:33 via Website

arkın özçetin

Arkadaşlar telefon son güncellemeden sonra girilen uygulamalardan geri dönüşte en başa atıyor. Mesela face te fotoğraf bakıyorsunuz geri yapınca kaldığı yerden değil de en baştan yeni yükleme yapıyor. Yada uygulamalar menüsüne giriyorsunuz S ile başlayan bir uygulama durdurmak istiyorsun geri çıkınca en başa A ile başlayana geri geliyor. Oyun oynarken telefon çalıyor kapatınca en başa dönüyor. Bu en son S3 minide bana aynı şekil yapıyordu. Kit kat kullanırken bunların hiç biri olmuyordu lolipop güncellemesinden sonra başladı. Çok sinir bozucu bir durum ne yapabiliriz

Geliştirici seçeneklerden arka planda hiç bir uygulama çalıştırma mı dedin?

image

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 4

03.Ağu.2015 14:26:27 via Website

Yok normalde kit katta en az 3 uygulama derdim yine olmazdı bunda hepsini açıkta bıraktım olmadı herşeyi yeniliyor internete bile girsen sekme açıksa tekrar yenile yapıyor

• Forum girişleri 488

03.Ağu.2015 14:33:07 via Website

arkın özçetin

Yok normalde kit katta en az 3 uygulama derdim yine olmazdı bunda hepsini açıkta bıraktım olmadı herşeyi yeniliyor internete bile girsen sekme açıksa tekrar yenile yapıyor

Telefonu yedekle bir format at istersen kardeşim.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 4

03.Ağu.2015 14:59:56 via Website

Kayıtlı şeylerin gitmemesi için sordun bir dünya oyun vb var tekrar aynı düzene alışmak zor olacak ondan format istemiyorum normal Türkiye güncellemesi ile bu şekilde karşılaşan var mi