Lg-casper

• Cevaplar:10
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 11:57:40 via App

Durmuş Ali Içöz

LG g3 32 GB mı alsam,yoksa casper VIA v9 mu alsam.

lg g3 kesinlikle casperden bir bok olmaz uyduruk uyduruk pcleri var. guncelleme konusundada rezalat casper.

• Forum girişleri 488

28.Ağu.2015 13:06:03 via Website

Durmuş Ali Içöz

LG G3 32 GB

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 54

28.Ağu.2015 18:37:25 via App

Durmuş Ali Içöz

Arkadaşımın telefonu Lg g3 ve telefonu kullanınca kamerası aşırı ısındığı için sim kartında sorunlara yol açtı ama ben casper via v9u da önermem.

• Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 19:07:56 via App

Yusuf Değirmenci

Durmuş Ali Içöz

Arkadaşımın telefonu Lg g3 ve telefonu kullanınca kamerası aşırı ısındığı için sim kartında sorunlara yol açtı ama ben casper via v9u da önermem.

siz ilk defa katılıyorum lg candır. casper halt yemiş

• Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 22:41:06 via App

samil Altundal

casper alinasi bir marka değil,

kesinlikle 👍

• Forum girişleri 1

15.Eyl.2015 23:38:36 via Website

casper telefonu kullanmadığıın için saçma saçma konuşuyosun casper al kardeşim 8 çekirdek 64 bit bu anakart hiç bi telefonda yok

• Forum girişleri 54

16.Eyl.2015 10:06:21 via Website

Fazlı Korkmaz

casper telefonu kullanmadığıın için saçma saçma konuşuyosun casper al kardeşim 8 çekirdek 64 bit bu anakart hiç bi telefonda yok

Böyle düz mantık ile hareket ederseniz çok yanılırsınız. kullandığı anakart ve işlemci vs... peki ya üretim mimarisi ? işlemci ne kadar kalınlıkta? ne kadar ısınıyor? kullandığı ram ddr4 mü ? vs bunları araştırdın mı? saniyede veri aktarım hızını kontrol ettin mi? güncelleme sıklığı ne durumda? birçok şey sayabilirim sana. en iyisi arkadaşların da dediği gibi G3... zamanında kullanmıştım ve iyi cihaz... fakat donma problemi G3 lerde de oluyor... şunu sakın unutmayın android stock rom kullanan cihazlar dışında arayüz tasarımı sahip olan bütün cihazlar fps kaybına neden olur ....bunun kimse aksini iddaa etmesin lütfen.