telefonum hiç açılmıyor

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

08.Ağu.2015 11:33:31 via Website

telefonuma cwm yuklemek istemiştim yüklerken bi sıkıntı oldu telefon kapandı bi daha acılmadı telefonum galaxy wonder bi yardımcı olur musunuz

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 102

09.Ağu.2015 16:48:11 via Website

Ceyhun Topal

telefonuma cwm yuklemek istemiştim yüklerken bi sıkıntı oldu telefon kapandı bi daha acılmadı telefonum galaxy wonder bi yardımcı olur musunuz ? Acill lutfen

oncelikle download moda giriyormu ?

• Forum girişleri 6

12.Ağu.2015 19:43:16 via Website

yok kardesim telefon hiç açılmıyo tık yok anlican telefoncuya götürüyorum 100 tl istiyo yapmak için telefon o kadar etmiyoki

• Forum girişleri 122

12.Ağu.2015 19:48:04 via App

Ceyhun Topal

yok kardesim telefon hiç açılmıyo tık yok anlican telefoncuya götürüyorum 100 tl istiyo yapmak için telefon o kadar etmiyoki

ses kisma home tusu ve guc tusuna ayni anda basin eger ekrana yazi geliyorsa kolayca halledilir

• Forum girişleri 488

14.Ağu.2015 14:36:14 via Website

Ceyhun Topal

telefon hiç açılmıyoki nasıl olcak o

bundan 3 sene önce bende de wonder vardı, aynı problem başıma geldi Servise götürdüm telefonun anakartı yanmış servis kapsamında yapmışlardı. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 102

22.Ağu.2015 12:13:56 via App

Ceyhun Topal

telefonuma cwm yuklemek istemiştim yüklerken bi sıkıntı oldu telefon kapandı bi daha acılmadı telefonum galaxy wonder bi yardımcı olur musunuz

galiba hard brick. geçmiş olsun en nefret ettiğim brick çeşitidir kendisi Allah kimsenin başına vermesin.