Telefonda Oyun Oynarken SARJIM Çab Çabuk Bitiyor!!

• Cevaplar:10
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 3

08.Ağu.2015 22:50:59 via Website

Arkadaşlar Ben Oyun Oynarken Çap Çabuk Bitiyor 5 Dk'da 3 Sarj Gidiyor Abartmıyorum Telefonun Özelliğimi O Yoksa Telefondamı Sorun Var

Hangi Oyunu Oynadığınızı Sorucaksanız: CLASH OF CLANS Tabikide.

Cevablarınızı Bekliyorum İyi Günler...

• Forum girişleri 442

08.Ağu.2015 23:19:12 via App

s4 kulanirken ayni sorun bendede vardi

Android Candır

• Forum girişleri 488

10.Ağu.2015 08:50:32 via Website

Sametcan Tekmil

Arkadaşlar Ben Oyun Oynarken Çap Çabuk Bitiyor 5 Dk'da 3 Sarj Gidiyor Abartmıyorum Telefonun Özelliğimi O Yoksa Telefondamı Sorun Var

Hangi Oyunu Oynadığınızı Sorucaksanız: CLASH OF CLANS Tabikide.

Cevablarınızı Bekliyorum İyi Günler...

Clash of Clans fazla enerji tüketen bir oyun, devamlı dokunmatik paneli kullanıyorsunuz 5 dk da %3 şarj gitmesi gayet normal. Ben bir kaç cihazda oynamama rağmen aşırı bir şarj tükettiğini gördüm ve bunu yaşayan arkadaşlarımda var. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 51

11.Ağu.2015 21:56:24 via Website

S4 kullanıyorum. Bende tıpkı senin gibi sürekli Clash of Clans oynuyorum ve şarjım hemen bitiyor ve telefonum hemen ısınıyor. :)

• Forum girişleri 5

12.Ağu.2015 09:43:57 via Website

Oyunlar Sarj Yer Beimkide Öyle Sende Oynama Az Oyna ;)

• Forum girişleri 3

12.Ağu.2015 20:38:22 via Website

Normalde GİTMİYOR Yani :) Yani Facebook,Whatsapp Yazısırken Gitmez Diyorsunuz.

• Forum girişleri 488

23.Kas.2015 14:15:58 via Website

Bunun optimizasyonu yok kardeşim, sadece CPU düşük tutarsın güç tasarruf modunda çalıştırırsın, fakat ağır kapsamlı bir oyun ise bu sefer kasmalar olur.

Eğer oynadığınız oyun internet gerektirmiyor ise 2G ye alıp mobil şebekeyi kapatabilirsiniz, birde ekran ışıklarını düşük tutabilirsiniz.

%10 gidiyorsa 20 dakikada, %4-5 gibi rakamlara düşerebilirsiniz. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 23

24.Kas.2015 09:53:58 via Website

Muhlis hocam,
S4'lerde Android Sistemi denilen şarj düşmanını biliyoruz hele ki son gelen sürümde ekran kadar şarj harcıyor. Hatta telefonu kullanmazsan ekrandan fazla şarj kullanıyor çoğu zamanda arkaplanda şarj kullanıyor. Dediginiz gibi güç tasarrufu modu oyunlarda çok işe yarıyor rootlayıp Samsung'un saçma sapan uygulamalarını kaldırınca pil kullanımı yerinde Android Sistemi en altlara indi çoğu zaman sesli aramaların altında oluyor. RAM boşaltmak bu telefonda çok önemli telefonu 500 MB RAM boşken uykuya alırsanız 30 dakika içinde %2-3 şarj azalması göreceksiniz AMA bu işin bir kolayı var en sorunsuz CM12.1 yada S6 Port ROM atmak. Eksik yazma kaygısıyla bu kadar uzattım k.b.

— değiştirilme tarihi 24.Kas.2015 14:46:23