Sony Xperia Z Ultra — çıkıntıyı nasıl yerine oturta bilirim

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 122

09.Ağu.2015 13:43:02 via Website

s.a arkadaşlar resimde mavi yerle belirtiğim manyetik şark yeri bir iki milim dışı doğru çıkık parmağımla bastırdığım zaman içeriye doğru giriyor ama tekrar çıkıyor orasını nasıl oturta bilirim yerine yardımcı olursanız sevinirim image

• Forum girişleri 488

10.Ağu.2015 08:46:23 via Website

A.s arkadaşım bu konu hakkında bi teknik servise danış istersen. Z ultra kullananlar tecrübelimidir bilemedim.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 122

10.Ağu.2015 14:32:29 via Website

genelde bu xperialar sıcak havayla falan sökülüyorlar acaba biraz sıcak hava tutup bastırsam tutarmı yada bu xperiaların çercevesi nasıl sökülüyordur acaba ona göre bi yool izlerdim bende

• Forum girişleri 488

10.Ağu.2015 14:43:16 via Website

Yunus Durak

genelde bu xperialar sıcak havayla falan sökülüyorlar acaba biraz sıcak hava tutup bastırsam tutarmı yada bu xperiaların çercevesi nasıl sökülüyordur acaba ona göre bi yool izlerdim bende

Pişman olabileceğin işler yapmanı pek tavsiye etmem :)

• Forum girişleri 122

10.Ağu.2015 14:59:36 via Website

haklısın hocamda insanın morali bozuluyor gördükçe fabrikasyon bi hatamıdır cihaz aldım valla pişman oldum orası çıkıntı şarj söketi oynuyor pil dayanmıyorr telefona özel bi sevgim olmasa şimdiye bulmuştu kendini duvarlarda ama işte insan kıyamıyor :)

— değiştirilme tarihi 10.Ağu.2015 22:05:42

• Forum girişleri 488

10.Ağu.2015 16:02:42 via Website

Yunus Durak

haklısın hocamda insanın morali bozuluyor gördükçe fabrikasyon bi hatamıdır hepsiburadadan bi cihaz aldım valla pişman oldum orası çıkıntı şarj söketi oynuyor pil dayanmıyorr telefona özel bi sevgim olmasa şimdiye bulmuştu kendini duvarlarda ama işte insan kıyamıyor :)

Fabrikasyon kaynaklı bir hata olabilir, başınıza dert olacak şeylere hiç kalkışmayın teknik servise danışın derim. :)

• Forum girişleri 488

11.Ağu.2015 08:23:22 via Website

samil

hb nin pek bir günahı yok gibi:)

Aynen, durum cihaz ile ilgili. :)