Samsung Galaxy Note 3 — Telefonum açılmıyor

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

10.Ağu.2015 13:01:50 via Website

Öncelikle telefonum şarj oluyor ama dolmuyordu sonra şarjı bitti ve kapandı şimdi hiç açılmıyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin .

• Forum girişleri 488

10.Ağu.2015 13:20:15 via Website

yaren kaya

Öncelikle telefonum şarj oluyor ama dolmuyordu sonra şarjı bitti ve kapandı şimdi hiç açılmıyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin .

Sanırım daha önce rootladınız? Recovery Moda yada Download Moda giriyor ise Stock rom yüklemenizi tavsiye ederim. Eğer cihaz garantisi devam ediyor ise servise verin. ;)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 488

10.Ağu.2015 16:01:20 via Website

yaren kaya

Nası giricem ama hiç şarjı yok

Telefonunuzu şarj etmeyi denediniz mi? Şarj mı almıyor hiç bir şekilde.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 3

12.Ağu.2015 00:58:40 via Website

LÜTFEN BANA DA YARDIMCI OLUN: benim de aynı yaren kaya gibi oldu. sonra eski bataryamı taktım açıldı kullandım kullandım %10 da şarja taktım ama düşmeye devam etti. şarj oluyor diyor ama şarjı bitiyor %3 de şuan ve ne yapacağımı bilmiyorum. 2 gün önce de aynı sorun oldu %1 e kadar indi sonra yeniden yükseldi. ama yine %1 e indirmekten korkuyorum çünkü yeniden kapanabilir yeni bataryada olduğu gibi.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 11

24.Ağu.2015 11:22:18 via Website

yaren kaya

Öncelikle harici batarya ile sarj etmeyi deneyin.sonra sı hakkinda bir fikrim yok.