Samsung Galaxy S3 mini — telefonum şarjdayken şarjı bitiyor. ACİL ÇÖZÜM

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

12.Ağu.2015 00:52:49 via Website

LÜTFEN YARDIM EDİN. Merhaba arkadaşlar. yeni eve taındık ve bu sorun çıktı karşıma. telefona 2 ay önce yeni batarya almiştim şarjı çok çabuk bitiyo diye gayet iyi kullanıyodum sonra yeni bir eve taşındık burada bir sorunla karşılaştım. şarja takıyorum şarjım bitiyor. birgün telefonuşarja takıp uyudum 2-3 saat sonra uyandım telefon şarj olmak yerine kapanmış (2-3 ay önce aldığım yeni batarya takılı) sonra açılmadı bende eski bataryamı taktım açıldı kullanmaya başladım şarjım %79 du akşam oldu şarjım %10 oldu taktım şarja fakat %3 e kadar düştü. şuan şarjda ve hala %3. 3 gündür bu sorunu yaşıyorum. ilk 2 gün şarjda iken yyine aynı şekilde düşüyordu %1 e geldikten sonra kendi kendine yükseliyordu. ben de dert etmedim ama şuan çok can sıkıyo. yeni telefon alacak kadar da durumum yok. telefon markam s3 mini :) LÜTFEN YARDIMCI OLUN. ÇOK ACİL

• Forum girişleri 3

12.Ağu.2015 01:17:39 via Website

herkes sorunu söylüyor ben sorunu biliyorum zaten bana ÇÖZÜMÜ gerekli ÇÖZÜMÜ BİLENLER LÜTFEN CEVAPLASIN

• Forum girişleri 122

12.Ağu.2015 01:30:30 via Website

eğer eski evde sorun olmayıpta yeni evde olduysa evinin elektrik tesisatında sorun olabilir büyük ihtimalte öyle gözüküüyor evdeki diğer prizleri dene sorun devam ederse başka bir mekanda evde dene orada sorun olmazsa demekki sorun sizin evde eğer oralardada yaparsa şarj adaptöründe kablonda bataryanda sarj söketinde sorun olabilir bunlarıda göz önünde bulundurabilirsin

— değiştirilme tarihi 12.Ağu.2015 01:30:54

• Forum girişleri 488

12.Ağu.2015 08:15:15 via Website

Harbi Mi

herkes sorunu söylüyor ben sorunu biliyorum zaten bana ÇÖZÜMÜ gerekli ÇÖZÜMÜ BİLENLER LÜTFEN CEVAPLASIN

Merhaba kardeşim, evin elektrik aksamında bir problem olduğunu düşünmüyorum. Farklı bir şarj aleti ile denedin mi kablonda yada adaptöründe problem olabilir.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 1

12.Ağu.2015 14:08:01 via Website

Aynı sorun bendede var ilk önce telefonu %100 yapinca 10 dk sonra bitiyodu tüm şarj sonra gittim yeni pil aldım 1 ay kullandım şimdi de telefon şarjdaykan eksiliyor