Samsung Galaxy Note 2 — Note 2 açılış sorunu.. Ekran "samsung galaxy note 2 gt7100" yazısında kalıp,kendi kendine reset atıyor gibi..

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

13.Ağu.2015 14:30:50 via Website

selamlar arkadaşlar. başlıkta belirttiğim gibi note 2 telefonum açılmıyor. note2 gt7100 yazısında kalıyor,kendi kendire kapanıp açılıyor.Bunu şarz cihazı takılıyken yapmıyor. Ben telefonu şarza takılı halde kullanmaktan yoruldum ve malesef bir çare bulamadım. bu sabah ses açma+anamenu+güç butonlarını kullanıp wipe yazan yerden format attım tüm bigilerin yedeğini mailime alarak,yine de sorun çözülmedi..

yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

13.Ağu.2015 14:45:06 via App

Çağdaş Albayrak

selamlar arkadaşlar. başlıkta belirttiğim gibi note 2 telefonum açılmıyor. note2 gt7100 yazısında kalıyor,kendi kendire kapanıp açılıyor.Bunu şarz cihazı takılıyken yapmıyor. Ben telefonu şarza takılı halde kullanmaktan yoruldum ve malesef bir çare bulamadım. bu sabah ses açma+anamenu+güç butonlarını kullanıp wipe yazan yerden format attım tüm bigilerin yedeğini mailime alarak,yine de sorun çözülmedi..

yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar

recovery moddan duzelmediyse bir de download modunda stock rom yukleyin

• Forum girişleri 3

13.Ağu.2015 14:51:35 via Website

note 2 stock rom nerden indirebilirim? bnm telefonum yurtdışı telefon,asker bir arkadaşım slav ülkelerin birinden almıştı. önemi var mı bunun? download moduna nerden girebilirim? teknik bilgim çok çok az özür dilerim

• Forum girişleri 122

13.Ağu.2015 16:24:42 via App

Çağdaş Albayrak

note 2 stock rom nerden indirebilirim? bnm telefonum yurtdışı telefon,asker bir arkadaşım slav ülkelerin birinden almıştı. önemi var mı bunun? download moduna nerden girebilirim? teknik bilgim çok çok az özür dilerim

yurtdisi telefonlarda durum nasildir bilemem ama riskli olabilir bilgili biri yanit yazana kadar bir sey yapmayin. Ama tahminimce eger pasaporta kayit yapildiysa sorun olmayacaktir ama klon ise kesinlikle sorun olur. sam mobile dan telefonunuzun modelini girerek stock rom indirebilirsiniz. download mod a girmek icin ses kisma+home tusu+acma/kapatma

• Forum girişleri 122

13.Ağu.2015 16:29:20 via App

Çağdaş Albayrak

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-N7100/TUR/ bu adreste turkiye romu var. Cihazinizin model numarasi gt-n7100 ise uyumludur. Ama yurtdisi telefonlarda imei silinebilme sorunu olabilir eger klonlanmis telefonsa. Bilgim tam bulunmamaktadir bu konuda. Bilgili biri yazana kadar bekleyiniz.

• Forum girişleri 3

13.Ağu.2015 16:35:02 via Website

tamamdır,çok tşk ederim. Yalnız benim telefon şarzda çalışıyor sorunsuz,bataryadan da kaynaklı olabilir mi sorun

• Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 11:36:36 via App

Çağdaş Albayrak

tamamdır,çok tşk ederim. Yalnız benim telefon şarzda çalışıyor sorunsuz,bataryadan da kaynaklı olabilir mi sorun

evet muhtemelen bataryadan kaynaklı

• Forum girişleri 1

11.Tem.2016 00:06:59 via Website

evde full dolu yedek batarya vardı. onu taktım cihaz normal açıldı. birkaç defa tekrar aç kapa yaptım gayet düzgün çalıştı. diğer bataryayı takıp açmaya çalıştığımda yine aynı ekranda takılı kalıp kendini resetledi sürekli. yeni bir batarya ile sorunun düzeleceğini düşünüyorum. ben de düzeldi.