root ile sanal tuşlar nasıl küçültülür?

• Cevaplar:11
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 122

14.Ağu.2015 19:23:35 via Website

s.a arkadaşlar kingroot kullanıyorum root ile andorid sanal tuşları küçültmenin bir yolu varmıdır ayrıca telefonun sesini nasıl yükselte bilirim ?

• Forum girişleri 488

16.Ağu.2015 12:23:39 via Website

Yunus Durak

s.a arkadaşlar kingroot kullanıyorum root ile andorid sanal tuşları küçültmenin bir yolu varmıdır ayrıca telefonun sesini nasıl yükselte bilirim ?

A.s sesini yükseltme işlemlerine kalkışmani tavsiye etmem romu bozabilirsin. Ama cm12 rom atarsan o özel rom larda sanal tuşları küçültme seçenekleri mevcut :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 488

18.Ağu.2015 08:21:05 via Website

Orbay Boran

Xposed kurarakta yapabilirsiniz.

Evet, Xposed kullanabilirsin. :)

• Forum girişleri 122

18.Ağu.2015 10:37:54 via Website

Xposed nedir hocam biraz açarmısınız :-)

• Forum girişleri 488

18.Ağu.2015 10:40:50 via Website

Yunus Durak

Xposed nedir hocam biraz açarmısınız :-)

Costum rom yüklemeden framework ile cihazınızdaki bir takım şeyleri özelleştirebiliyorsunuz, animasyondan tutun bildirim barına, sanal navigasyon tuşlarına gibi vs vs.

Bir arama moturuna xposed nedir diye arattırırsan daha detaylı bilgiye neler yapabileceklerine ulaşabilirsin.

• Forum girişleri 122

18.Ağu.2015 13:25:34 via Website

biraz araştırma yapmıştım cihazımada yükledim ama pek becermeedim yapamadım eğer sizin bilginiz varsa biraz yardımcı olabilirmisiniz

• Forum girişleri 488

18.Ağu.2015 14:01:53 via Website

Yunus Durak

biraz araştırma yapmıştım cihazımada yükledim ama pek becermeedim yapamadım eğer sizin bilginiz varsa biraz yardımcı olabilirmisiniz

Xposed uygulamasını kuruyorsun onun içerisinde modüller var uygun olan modülü uygulamaya indiriyorsun, açıklamaları ingilizce yazıyor.

Belki bu uygulama işini görür xposed da yüklü olması lazım, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fbarrosoapps.xtendednavbar&hl=tr

• Forum girişleri 122

18.Ağu.2015 14:37:49 via Website

Hocam xposed yüklüyorum uyumlu değildir gibi bir uyarı alıyorum cihaz Xperia z ultra

• Forum girişleri 488

18.Ağu.2015 16:38:05 via Website

Yunus Durak

Hocam xposed yüklüyorum uyumlu değildir gibi bir uyarı alıyorum cihaz Xperia z ultra

Hocam yaklaşık 2 senedir hiç kullanmıyorum ama Root gerekiyor, root varda uyumlu değil ise belki android sürümü uymuyordur.

• Forum girişleri 122

18.Ağu.2015 16:53:12 via Website

Rootta sıkıntı yok sanırsam lolipop sürümü kullanıyorum araştırma yaptım biraz bir kaç kişi lolipop ile uyumlu değil falan demiş ama tam net bir bilgiye ulaşamadım