S6 Harici Klavye Problemi

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 57

16.Ağu.2015 11:27:17 via Website

Merhaba Arkadaşlar,

S6 da harici klavye kullanıyorum. Ve 5.1.1 güncellemesi geldikten sonra klavye 5 saniyelik bir gecikmeden sonra açılma yapıyor. Özellikle Whatsapp da yaşıyorum bu durumu diğer uygulamalar da sıkıntı çıkarmıyor fazla. Klavyeyi silip kendi klavyesini kullandığım da hiçbir problem yok. Hatta telefon yağ gibi akıyor. Acaba sadece benim kullandığımdan mı oluyor diyerek Swiftkey de kullandım yine aynı sorun devam ediyor. Yüksek ihtimal RAM ile alakalı bir durum. Merak ettiğim şey şu; sizlerde de aynı durum söz konusu mu? Yoksa benim cihazda mı bir problem var. Bu arada 5.0.2 de hiçbir problem yoktu. İçindeki diğer uygulamaları silince düzelmiyor. Harici klavyeyi silersem cihaz normale dönüyor.

— değiştirilme tarihi 16.Ağu.2015 11:28:53

• Forum girişleri 488

16.Ağu.2015 12:19:01 via Website

Baki Ç.

Merhaba Arkadaşlar,

S6 da harici klavye kullanıyorum. Ve 5.1.1 güncellemesi geldikten sonra klavye 5 saniyelik bir gecikmeden sonra açılma yapıyor. Özellikle Whatsapp da yaşıyorum bu durumu diğer uygulamalar da sıkıntı çıkarmıyor fazla. Klavyeyi silip kendi klavyesini kullandığım da hiçbir problem yok. Hatta telefon yağ gibi akıyor. Acaba sadece benim kullandığımdan mı oluyor diyerek Swiftkey de kullandım yine aynı sorun devam ediyor. Yüksek ihtimal RAM ile alakalı bir durum. Merak ettiğim şey şu; sizlerde de aynı durum söz konusu mu? Yoksa benim cihazda mı bir problem var. Bu arada 5.0.2 de hiçbir problem yoktu. İçindeki diğer uygulamaları silince düzelmiyor. Harici klavyeyi silersem cihaz normale dönüyor.

Bence en güzel kendi klavyeninı kullanman. Ben çok memnunum klavyesinden ;)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 57

16.Ağu.2015 13:50:54 via Website

Kendi klavyesine alışmaya çalışıyorum güzelmiş. Fakat sorun yalnızca bende mi var diye de merak etmiyor değilim. Duruma göre servise göndermeyi düşünüyorum çünkü.

• Forum girişleri 1.784

18.Ağu.2015 00:15:11 via Website

Hiç denemedim Baki bey. Denemediğim içinde birşey demek istemiyorum. :) Abi ne olmuş siteye herkes S6 kullanıyor yeminle. Nasıl reklam yapmış adamlar ya :) Helal olsun valla ben 1 Can iki Muhlis bey 3 Baki Bey 4 yeterde artar :)

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 57

18.Ağu.2015 05:46:44 via Website

Niye böyle dediğinizi anladım ben :))) Aynen öyle :) O zaman çıkarın okey tahtalarınızı 4'lü kuruldu :))