Clash of Clans oynayanlar var mı?

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 54

21.Ağu.2015 12:04:57 via App

CoC oyununda elmas hilesi yapmayı bilenler var mı? root veya unroot farketmez
Teşekkürler :)

• Forum girişleri 488

21.Ağu.2015 12:35:03 via Website

Yusuf Değirmenci

ben 1 yıl oynadım, bu oyun da root olsun olmasın, hiç bir şekilde taş hilesi yoktur yapsan bile anında ban yersin fark edilirsini yani :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 54

22.Ağu.2015 01:42:18 via App

Muhlis Soysal

Yusuf Değirmenci

ben 1 yıl oynadım, bu oyun da root olsun olmasın, hiç bir şekilde taş hilesi yoktur yapsan bile anında ban yersin fark edilirsini yani :)

xmodgames diye bir uygulama duydum ve kullanışlı bir şeye benziyor. Ama ban yemekten korkuyorum. Uygulamada istediğin miktarda iksir, altın, karaiksiri yazıyorsun ve ona göre bir rakip buluyor sana paran yine gidiyor ama zamandan tasarruf ediyorsun. Ayrıca istediğin kişiye deneme amaçlı saldırabiliyorsun. Tek yapmanız gereken saldırmak istediğiniz kişiyi ziyaret etmeniz. Ziyaret ettiğiniz köy açıldığında saldırı modunda açılıyor. Savaş bittiğinde oyun seni atıyor. Birliklerin de gitmiyor böylece. Klan savaşlarında bayağı işe yarıyor.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 102

22.Ağu.2015 22:40:26 via App

Yusuf Değirmenci

Muhlis Soysal

Yusuf Değirmenci

xmodgames diye bir uygulama duydum ve kullanışlı bir şeye benziyor. Ama ban yemekten korkuyorum. Uygulamada istediğin miktarda iksir, altın, karaiksiri yazıyorsun ve ona göre bir rakip buluyor sana paran yine gidiyor ama zamandan tasarruf ediyorsun. Ayrıca istediğin kişiye deneme amaçlı saldırabiliyorsun. Tek yapmanız gereken saldırmak istediğiniz kişiyi ziyaret etmeniz. Ziyaret ettiğiniz köy açıldığında saldırı modunda açılıyor. Savaş bittiğinde oyun seni atıyor. Birliklerin de gitmiyor böylece. Klan savaşlarında bayağı işe yarıyor.

aferim sizi tebrik ederim. 100 aldiniz,başarilariniz daim olsun

• Forum girişleri 51

22.Ağu.2015 23:34:24 via Website

Yusuf Değirmenci

Muhlis Soysal

Yusuf Değirmenci

Xmodgames kullanabilmek için telefonun Root lu olması gerekir. Ama kullanmanı önermiyorum. Çünkü ban yiyenler olmuş. Ben de o yüzden hiç kullanmadım. Senin istediğin gibi rakipleri bulabilen ve ona saldırabilen bot var. O botu da PC de BlueStacks ile kullanabiliyorsun. PC de kullanılan botu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok iyi. O botu bu yazıda bulabilirsin.

www.androidpit.com.tr/clash-of-clans-bot-hilesi-dagitiyoruz

• Forum girişleri 488

16.Eyl.2015 12:52:58 via Website

Xmodgames ile hile yapmıyorsunuz, sadece otomatik savaş aramanızı sağlıyor diyelim,

Altın madeni min. 150.000 den yüksek ise aramayı durdur. Bu kriterde köy bulana kadar savaş aramaya devam ediyor otomatik. :)
Onun dışında birde Klan savaşlarında, savaş başlamadan önce size savaş yaptırtabiliyor o köye, fakat ne askerinizi harcıyor nede savaş yapmış oluyorsunuz . Sadece bu askerlerle bu köyden kaç yıldız alabilirim ona bakıyorsunuz. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..