SAMSUNG S6 sevdiğim bir müziği zil sesi olarak ekleyemiyorum.

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

21.Ağu.2015 17:29:54 via Website

samsung s6 telefonum var. sabah uyandığımda daha önce zil sesi olarak eklediğim bir müzik silinmiş. tekrar yükleyeyim dedim. ama "+zil sesi ekle" tuşuna bastığımda boş bir sayfa çıkıyor. müziklerimi göremiyorum.. acaba sıkıntı nedir. yardımcı olabilirseniz sevinirim. saygılar.

• Forum girişleri 488

21.Ağu.2015 21:24:07 via Website

cevdet akgün

samsung s6 telefonum var. sabah uyandığımda daha önce zil sesi olarak eklediğim bir müzik silinmiş. tekrar yükleyeyim dedim. ama "+zil sesi ekle" tuşuna bastığımda boş bir sayfa çıkıyor. müziklerimi göremiyorum.. acaba sıkıntı nedir. yardımcı olabilirseniz sevinirim. saygılar.

Ağa bir iki ihtimal var ya müzik uygulamasını devre dışı bıraktın yada uygulama varsayilan tercihini farklı bir uygulama seçtin. Eğer devre dışı bırakmamışsan Uygulama yöneticisinden varsayılan tercihleri sıfırla diyebilirsin :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 2

22.Ağu.2015 18:25:14 via Website

maalesef... uygulama yöneticisinin "uygulama tercihlerini sıfırlayın" tıkladım ama tekrar "+zil sesi ekle" tıkladığımda açılan sayfada hiçbirşey yok. bomboş. :( halbuki o sayfada müzik listemin çıkması gerekiyordu.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 102

22.Ağu.2015 22:38:04 via App

cevdet akgün

şimdinsize lazım olan 1 çakıl taşı biraz bir tava biraz terayaği 180 derecede fırın ve biraz yumurta.öncelikle telefonumuzun hoperlerine biraz terayagi surun. zil sesi seçme ekranına gelin ve telefonunuzun tam ortasına çakıl taşını koyun ve fırında sıcıktan cakıl tasi hareket edip gitmesin diye.üzerinede yumurta kiriyoruz,ve firinda 2.50 saat bırakıyoruz. ve işlem tamam. hiç bir şey yapmanıza gerek yok.başka birinden cep telefonunuzu çaldırın sizin için zil sesi zaten ayarlanacak. eğer olmazsa yine zil sesi ayni olur ise buraya yazin başka fikirlerimde var, ;P