acill yardım telefonum ayfon s1 yazısında kaldı.rom sonrası

• Cevaplar:10
  • KapalıSticky değilCevaplananlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 102

22.Ağu.2015 19:27:16 via App

başlık yine dikkat cekmek amaçlı idi

HANGI MAL ÖNCE YORUM YAPICAK

TEST :D

— değiştirilme tarihi 23.Ağu.2015 16:53:19

• Forum girişleri 54

23.Ağu.2015 01:34:14 via App

yiğit

artık biraz forumu neşelendirmenin zamanı geldi

fakat tek başima ben yapamam renkli esprili sakaci ciddiyetten uzak birine ihtiyacim.

forumda onume gelen her konuya anslasamda anlamasamda %100 garantılı çöümler birakiyorum. hiç bir konu yardimsız kalmıyor

gelin sizde ciddiyeti bozun.

muhtemelen 2. mantık konumdan dolayi hesabim kapana bilir, yada ban gibi bir şey

olursada olur sizlerin canı saolsun,

hakkınızı helal edin can dostlarım ve beni dk kadar güldüren güzel forumum

bunlari okuyan beni gerizekalı veya deli sanıyor ama yanlıyor

tamamen normalim sadece mantılsız davranışlar. eğlenceli ama anlami olmayan konusmalarm benim hayatta en sevdiğim seylerden biridir gerektiğinde

ciddi de olabilirim ama fazla ciddiyet sinirlerimi zıplatir konu dısınia cikmartmaya

çalısırim.

BU FORUMU ÇOK SEVIYORUM. EGER SIZDE BANA KATILIYORSANIZ SURAYA SIZINDE BIR MESAJ BIRAZKMANIZ. YORUM YAPMANIZ YETERLI :P

sen deli değilsin kardeşim deli olman için delirecek bir beyne ihtiyacın var

• Forum girişleri 102

23.Ağu.2015 13:38:24 via App

Yusuf Değirmenci

yiğit

artık biraz forumu neşelendirmenin zamanı geldi

fakat tek başima ben yapamam renkli esprili sakaci ciddiyetten uzak birine ihtiyacim.

forumda onume gelen her konuya anslasamda anlamasamda %100 garantılı çöümler birakiyorum. hiç bir konu yardimsız kalmıyor

gelin sizde ciddiyeti bozun.

muhtemelen 2. mantık konumdan dolayi hesabim kapana bilir, yada ban gibi bir şey

olursada olur sizlerin canı saolsun,

hakkınızı helal edin can dostlarım ve beni dk kadar güldüren güzel forumum

bunlari okuyan beni gerizekalı veya deli sanıyor ama yanlıyor

tamamen normalim sadece mantılsız davranışlar. eğlenceli ama anlami olmayan konusmalarm benim hayatta en sevdiğim seylerden biridir gerektiğinde

ciddi de olabilirim ama fazla ciddiyet sinirlerimi zıplatir konu dısınia cikmartmaya

çalısırim.

BU FORUMU ÇOK SEVIYORUM. EGER SIZDE BANA KATILIYORSANIZ SURAYA SIZINDE BIR MESAJ BIRAZKMANIZ. YORUM YAPMANIZ YETERLI :P

sen deli değilsin kardeşim deli olman için delirecek bir beyne ihtiyacın var

sana ne kardeşim sana ne oluyor malmısın salak mısın nesin ? beyin varmı ? sana ne oluyor, haddini aşıyorsun. bir halt bildiği yok. cahilin forumun ezik ve bilgiye susamış insanlarından birisin. ben senin kadar beterini görmedim.baya uzun süredir bu foruma uyeyim başlı başınca aynı seyler paylaşılıyor. sen ! gerçektende şansını zorluyorsun. beyin kavramı sana tanidık geliyordur muhtemelen hatta bende bukun,ayan şey bile demiş olabilirsin yürü git hadi yaşıtlarınla takıl.

• Forum girişleri 54

23.Ağu.2015 16:45:00 via App

mal olanı herkes görüyor coktandir burdaymis banane burdaysan sen haddini bileceksin herkes saygılı bir şekilde konuşurken gelip bizim konularimiza saçma sapan yorumlar atman senin değil çocuk bebekten farkının olmadığını gösterir bir de iftira atıyorsun bana ben buraya üye olduğumdan beri ağzımdan aptal lafı cikmadi sanki kimse bilmiycek benim cevabımı belirtip değiştirdiğini işte bu kadar cirkefsin ha bu arada tebrik bekliyorum sanane ve oraya değil yazacaksın deyil yazmiycan konuşmayı bilmeyen bana teknolojiden bahsetmesin

• Forum girişleri 102

23.Ağu.2015 16:52:35 via App

Yusuf Değirmenci

mal olanı herkes görüyor coktandir burdaymis banane burdaysan sen haddini bileceksin herkes saygılı bir şekilde konuşurken gelip bizim konularimiza saçma sapan yorumlar atman senin değil çocuk bebekten farkının olmadığını gösterir bir de iftira atıyorsun bana ben buraya üye olduğumdan beri ağzımdan aptal lafı cikmadi sanki kimse bilmiycek benim cevabımı belirtip değiştirdiğini işte bu kadar cirkefsin ha bu arada tebrik bekliyorum sanane ve oraya değil yazacaksın deyil yazmiycan konuşmayı bilmeyen bana teknolojiden bahsetmesin

haha :D mal olanı (seni ) herkes görüyor haklısın bende bunun farkındayım şimdi bu konuyu düzenleyip daha güzel bir şey yapicam, :D

• Forum girişleri 54

23.Ağu.2015 17:03:21 via Website

Her tarafın bir ayrı oynuyor önce neşelendirme amaçlı sonra testmiş dürüst olmayı öğren yalan söylemeyi kes sonra millete test uygula ama önce kendine uygula belki tahtalarının eksikliğini farkedersinde kurtuluruz senden zaten şikayet ettim seni gereksiz kişilere yer yok kişi mi dedim ben ah pardon gereksiz şeylere yer yok ;)

• Forum girişleri 102

23.Ağu.2015 17:17:44 via App

Yusuf Değirmenci

Her tarafın bir ayrı oynuyor önce neşelendirme amaçlı sonra testmiş dürüst olmayı öğren yalan söylemeyi kes sonra millete test uygula ama önce kendine uygula belki tahtalarının eksikliğini farkedersinde kurtuluruz senden zaten şikayet ettim seni gereksiz kişilere yer yok kişi mi dedim ben ah pardon gereksiz şeylere yer yok ;)

et selamımda var selamimıda söyle. yazdıklarınızın çoğu zaten kendinizi anlatıyor yalanmıs. ne yalanı :P senin beyninden pardon olmayan beyninden daha fazlasını beklemezdim.

• Forum girişleri 54

23.Ağu.2015 18:30:14 via App

"Ne zaman akıllı bir adamla tartışsam ikna ettim, ne zaman ahmak bir insanla tartışsam mağlup oldum."

İmam Şafi

• Forum girişleri 102

23.Ağu.2015 19:14:19 via App

Yusuf Değirmenci

"Ne zaman akıllı bir adamla tartışsam ikna ettim, ne zaman ahmak bir insanla tartışsam mağlup oldum."

İmam Şafi

şikayet ettinizde ne oldu ne bir e posta aldim ne bir kısıtlama ne de bir uyarı hiç bir şey.

• Forum girişleri 54

23.Ağu.2015 20:49:35 via App

yiğit

Yusuf Değirmenci

İmam Şafi

şikayet ettinizde ne oldu ne bir e posta aldim ne bir kısıtlama ne de bir uyarı hiç bir şey.

Anlamanı istiyordum ama beklemiyordum. Şaşırmadım

• Forum girişleri 102

23.Ağu.2015 22:09:38 via App

Yusuf Değirmenci

yiğit

Yusuf Değirmenci

İmam Şafi

Anlamanı istiyordum ama beklemiyordum. Şaşırmadım

saçmalardan seçmeler. kesinlikle sizi kâleye almıyorum. merak etmeyin, sizin demenizle olsaydı gokten taş yağardı.