Samsung Galaxy Note 3 — ACIL YARDIM S GÖRÜNÜM KAPAĞI KARARDI

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 54

23.Ağu.2015 23:34:12 via App

1 saat önce baktım ve kapağın siyah olduğunu gördüm bildirim paneli gözüküyor ama onun dışında hiç birşey yok başta umursamadım kapağı çıkartıp tekrar taktım ama düzelmedi lütfen yardım edin.

• Forum girişleri 54

27.Ağu.2015 18:31:28 via App

Yiğit

Yusuf Değirmenci

1 saat önce baktım ve kapağın siyah olduğunu gördüm bildirim paneli gözüküyor ama onun dışında hiç birşey yok başta umursamadım kapağı çıkartıp tekrar taktım ama düzelmedi lütfen yardım edin.

babana söyle yenisini alsın.

babamın lafını bi daha ağzına alma haddini aşma saygısızsın anladık git kendi çöplüğünde öt bana bulaşma herşeyede burnunu sokma yeter artık utanman olsaydı zaten şu an şu yorumu yapmak zorunda kalmazdım ben bu laflarıda beyninin bi yerine iliştir biraz zorla kendini belki unutmazsın

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

28.Ağu.2015 11:05:39 via Website

Yusuf Değirmenci

Yiğit

Yusuf Değirmenci

babana söyle yenisini alsın.

babamın lafını bi daha ağzına alma haddini aşma saygısızsın anladık git kendi çöplüğünde öt bana bulaşma herşeyede burnunu sokma yeter artık utanman olsaydı zaten şu an şu yorumu yapmak zorunda kalmazdım ben bu laflarıda beyninin bi yerine iliştir biraz zorla kendini belki unutmazsın

Amacım babana laf söylemek deyildk. Merak etme ben sadece kişiye hakeret ederim. Onada daha bu forumda hic kimseye hakaret etmedim, benim kide bir görüştü yani :P