Telefon takıldı acil yardım

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

26.Ağu.2015 02:08:48 via Website

Galaxy s4 telefonum android 5.0.1 e güncelledikten sonra arada büyle oluyordu fakat home+güç tusuna basınca açılıyordu fakat bu sefer herseyi denememe rahmen tepki yok telefon ben wp de iken bi anda kapandı ve açılısta gelen samsung galaxy s4 yazısı geldi ve tekrar ekran karardı hiçbirseş ise yaramadı pili çikardım taktım yıne devam sarja taktım bu sefer batarya simgesi geliyo kararıyo aynı donguye giriyo hom + güç + ses kısma tusuna basıyorum o ekran geliyo devam diyorum tekrar ekran kararıyo aynı döngü ne yapanilirim lütfen yardım

• Forum girişleri 4

26.Ağu.2015 02:10:57 via Website

Ve pc ye bağladıgımda hiçvir uygulama görmüyor teli

• Forum girişleri 488

26.Ağu.2015 08:22:42 via Website

Eyüp

Ve pc ye bağladıgımda hiçvir uygulama görmüyor teli

Telefon sürek li reset mi atıyor kendine? Güç tuşunda bir arıza olmuş olabilir diye düşünüyorum aynı problem arkadaş da vardı s3 de telefon sürekli yeniden başlıyordu 1-2 saniye de bir, sonra bizde güç tuşunu söktük telefon düzeldi :D

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 4

26.Ağu.2015 11:01:30 via Website

Bilmiyorum olabilir ama güç tuşunun bastıgını hissedebiliyorum o tık sesı geliyo hen basılı kalda güç+home+ses kısmaya bastığım yere sadece home+ses kısmaya basarak geçmesi lazım ki olmuyo

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

26.Ağu.2015 12:45:45 via App

stock rom kurun

• Forum girişleri 4

26.Ağu.2015 12:49:45 via Website

Download ekranına gecmiyor ve pc de hiçbir uygulama görmüyor

• Forum girişleri 488

26.Ağu.2015 13:56:16 via Website

Eyüp

Bilmiyorum olabilir ama güç tuşunun bastıgını hissedebiliyorum o tık sesı geliyo hen basılı kalda güç+home+ses kısmaya bastığım yere sadece home+ses kısmaya basarak geçmesi lazım ki olmuyo

evet arkadaşın cihazında sadece Home ve Ses Kısma tuşuna basarak download moda geçtiğini görünce güç tuşunda arıza olduğunu anladım.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..