Bildiğiniz güzel kilit ekranı için uygulamalar var mı?

• Cevaplar:11
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 54

28.Ağu.2015 18:53:45 via App

Kilit ekranını sade bir şekilde sevmem ve kısayollarla özelleştirmek isterim. Bildiğiniz güzel ve kullanışlı bir uygulama varsa önerir misiniz?
Teşekkürler. :)

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

29.Ağu.2015 12:02:12 via App

Yusuf Değirmenci

Kilit ekranını sade bir şekilde sevmem ve kısayollarla özelleştirmek isterim. Bildiğiniz güzel ve kullanışlı bir uygulama varsa önerir misiniz?

cm locker filN boş verin siz hi locker çok daha güzel.

• Forum girişleri 54

29.Ağu.2015 16:02:56 via App

Yiğit

Yusuf Değirmenci

hi Lockeri indirdim çok güzel teşekkür ederim öneriniz için :)

• Forum girişleri 40

29.Ağu.2015 22:29:42 via Website

Yusuf Değirmenci

Yiğit

Yusuf Değirmenci

Ben teşekkür ederim sonunda anlaşabildiğimiz için. :) iyi akşamlar,

• Forum girişleri 54

30.Ağu.2015 21:49:26 via App

Yiğit

Yusuf Değirmenci

Yiğit

Yusuf Değirmenci

Yiğit bey ben uygulamayı kullandım kilit ekranını çok beğendim ama 1.30 saatte dolan sarjim 2-3 saatte doldu bende uygulamayı devre dışı bıraktım düzeldi bütün kilit ekranı uygulamaları böyle şarj yiyor mu? :(

• Forum girişleri 40

30.Ağu.2015 23:48:39 via App

Yusuf Değirmenci

Yiğit

Yusuf Değirmenci

Yiğit

Yusuf Değirmenci

Yiğit bey ben uygulamayı kullandım kilit ekranını çok beğendim ama 1.30 saatte dolan sarjim 2-3 saatte doldu bende uygulamayı devre dışı bıraktım düzeldi bütün kilit ekranı uygulamaları böyle şarj yiyor mu? :(

inanmıyorum, sorun telefonunuz usb modunda dolmuş olabilir. alttarafı bir kilit ekranı uygulaması. 1.30 yani dolum suresini 2 katına katlayabilirmi. düzelme kısmına gelince zaten bazen öyle algılıyor telefon.

• Forum girişleri 40

30.Ağu.2015 23:53:59 via App

zaten şarjın boşalma yani azalma hızındada baya büyük bir artıs olduysa (şarj çok daha hızlı azalıyorsa ) kesinlikle o uygulamadandir, ben kullanirken hiç sorun çıkarmıyordu. eğer öyle ise ve google playdeki son sürum ile ilgili yorumlarda çok şarj yiyor gibi yorumlar bulunuyorsa benim youtube kanalimda sorun yaşamadıgim apksini ben upload etmişdim. o videomu kanaldan bulup size atabilirim, uygulama ne gmd de nede tab 3 de sorun çıkartmışdida,

• Forum girişleri 54

31.Ağu.2015 02:08:46 via App

Yiğit

zaten şarjın boşalma yani azalma hızındada baya büyük bir artıs olduysa (şarj çok daha hızlı azalıyorsa ) kesinlikle o uygulamadandir, ben kullanirken hiç sorun çıkarmıyordu. eğer öyle ise ve google playdeki son sürum ile ilgili yorumlarda çok şarj yiyor gibi yorumlar bulunuyorsa benim youtube kanalimda sorun yaşamadıgim apksini ben upload etmişdim. o videomu kanaldan bulup size atabilirim, uygulama ne gmd de nede tab 3 de sorun çıkartmışdida,

Telefon bekleme süresine pek dikkat etmedim ama uygulamayı aktifleştirip şarja takacam battery doctor gibi bi uygulama ile süresini kontrol edicem ve aynı şeyleri uygulamayı devre dışı bırakıp yapıcam umarım şarj dolum süreleri arasında büyük bir fark çıkmaz çünkü uygulamayı çok beğendim.

• Forum girişleri 40

31.Ağu.2015 10:55:17 via App

Yusuf Değirmenci

Yiğit

Telefon bekleme süresine pek dikkat etmedim ama uygulamayı aktifleştirip şarja takacam battery doctor gibi bi uygulama ile süresini kontrol edicem ve aynı şeyleri uygulamayı devre dışı bırakıp yapıcam umarım şarj dolum süreleri arasında büyük bir fark çıkmaz çünkü uygulamayı çok beğendim.

peki kokay gelsin

• Forum girişleri 251

02.Eyl.2015 20:19:27 via Website

tavsiyem battery doctor tarzı programları kullanmaman yarardan çok zarar sağlıyorlar hatta hiç bir bakım programını önermem

• Forum girişleri 202

02.Eyl.2015 20:46:44 via App

bilinen uygulamaların kurulması her açıdan sağlıklı, size dediğim gibi cm locker