Arama yaparken 2 numara gözükmesi

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 488

01.Eyl.2015 15:35:19 via Website

Merhaba arkadaşlar,

Samsung S6 cihazımda arama yapacağım da Telefon uygulaması ile tuşları açıyorum ve aramak istediğim kişinin ya ismini kodluyorum yada telefon numarasını yazıyorum ve kişiyi bulup üzerine tıkladığında aynı numarayı 2 kez gösteriyor. Fakat rehberde bu şekilde kayıtlı değil, araştırmam sonucu Whatsapp kullanıcısı olan kişilerde bunu farkettim Whatsapp numarası da burada gözüküyor. Ayarlar>Hesaplar'dan Whatsapp hesabını kaldırınca sorun çözülüyor ama kısa bir süre sonra otomatik tekrar whatsapp geliyor ve sorun yine devam ediyor hiç bir şekilde çözemedim. Bu konu ile ilgili tecrübe edinmiş arkadaş var mı? Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Örnek Görsel ;

image

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

01.Eyl.2015 16:39:02 via App

muhliscim ice disa aktar gibi bir şeydi herhalde, sadece s6 da mevcut deyil bu sorun maalesef,

• Forum girişleri 202

01.Eyl.2015 16:39:34 via App

Merhaba, aynı sorun bende de var HTC de gözükmesi istediğiniz hesaplar dan whatsapi kaldırdım bu şekilde oldu.

• Forum girişleri 488

02.Eyl.2015 08:27:09 via Website

samil Altundal

Merhaba, aynı sorun bende de var HTC de gözükmesi istediğiniz hesaplar dan whatsapi kaldırdım bu şekilde oldu.

Rehberde bu şekilde oluyor tamam o yönden sıkıntım yok sadece gözükmesini istediğim numaraları görüyorum ama arama kısmında kişiyi direk aradığımda bu şekilde yinede 2 tane numara gözüküyor. Bu sanırım bir whatsapp hatası bu düzelecektir diye düşünüyorum.

• Forum girişleri 488

02.Eyl.2015 08:28:05 via Website

Yiğit

muhliscim ice disa aktar gibi bir şeydi herhalde, sadece s6 da mevcut deyil bu sorun maalesef,

İçe dışa aktar mevcut fakat bununla bir alakası yok bu arada hitap şeklini düzeltirsen sevinirim kardeşim ;)

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

02.Eyl.2015 10:05:41 via App

Muhlis Soysal

Yiğit

İçe dışa aktar mevcut fakat bununla bir alakası yok bu arada hitap şeklini düzeltirsen sevinirim kardeşim ;)

tamam muhlis olsun :P

• Forum girişleri 202

02.Eyl.2015 12:39:53 via App

Muhlis Soysal

samil Altundal

Rehberde bu şekilde oluyor tamam o yönden sıkıntım yok sadece gözükmesini istediğim numaraları görüyorum ama arama kısmında kişiyi direk aradığımda bu şekilde yinede 2 tane numara gözüküyor. Bu sanırım bir whatsapp hatası bu düzelecektir diye düşünüyorum.

himmm, sanırım senkronize ediyor başka bir hesap ile

saygılar