Samsung Galaxy S3 mini — KAHROLASI ODİN TELEFONU NASIL GÖRÜRRR

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

01.Eyl.2015 17:22:58 via Website

ODİN TELEFONU GÖRMÜYOR KİES YÜKLEDİM SAMSUNG DRİVER YÜKLEDİM YOK KATİYEN OLMUYOR LÜTFEN YARDIM EDİN BİLGİSAYARDA USBYİ TAKTIĞIMDA DAHA HIZLI ÇALIŞABİLİR DİYOR BİLGİSAYARIM WİNDOWS VİSTA CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

— değiştirilme tarihi 16.Eki.2015 12:23:29

• Forum girişleri 488

02.Eyl.2015 08:35:54 via Website

Gülay Çilkaya

ARKADAŞLAR TELEFONUMA ROM YÜKLEMEK İSTEDİM ROOTDA ATTIM ROMU YÜKLERKEN BİRDEN KAPANDI VE SAMSUNG YAZISINDA KALDI BENDE ÜNİV SINAVI İÇİN TELEFON BÖYLE KALSIN İLGİLENMEM HEM DEDİM VE NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM AMA BÖYLEDE OLMUYOR TAMİR ETMEM GEREK ŞÖYLEKİ BİLGİSAYARIM WİNDOWS VİSTA ESKİ BİR SÜRÜM VE USBYİ TAKTIĞIMDA BU AYGIT DAHA HIZLI ÇALIŞABİLİR DİYOR VE ODİNDE GÖRMÜYOR USB SÜRÜCÜLERİNDEN TUTUN HERŞEYİ DENEDİM O ODİNİNDE... NEYSE BEN O ROM YÜKLEME İŞLEMİNİ SD KARTA İNDİRDİĞİM DOSYAYI YÜKLEDİM NOVAFUSİON GİBİ BİRŞEYDİ ADI NE GÜZEL YÜKLÜYODU AMA YA BOZUKTU YA YANLIŞ YAPTIM BİLMEM BÖYLE KALDI TEL 1AYDIR TELİ AÇAMIYORUM YARDIM EDİN BİR İŞE KALKIŞTIM BARİ ROMU YÜKLİYİM CEVAPLLARINIZI BEKLİYORUM

Recovery yada Download moda girebiliyor musun tuşlarla, sanırım cihazınıza uygun rom yükleyememişsiniz SAMMOBILE den stock rom indirip Download Mod'a girebilirseniz ODIN ile tekrar yükleme yapabilir orjinala dönebilirsiniz.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/26622/I9300XXUGNB6_I9300OJVGNB3_TUR.zip/

Aşağıdaki linkte S4 için stock rom yükleme var istersen aynı adımları uygulayarak uygun türkiye romu nu yükleyebilirsin.

https://www.androidpit.com.tr/samsung-galaxy-s4-orijinal-turkiye-romu

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 1.784

02.Eyl.2015 12:45:58 via Website

Gülay hanım merhabalar odin telefonu görmüyorsa güncel odin dosyası indirin. Ve telefondan USB hata ayıklama modunu açın. Eğer download moduna girebiliyorsanız muhlis beyin verdiği linkleri inceleyebilirsiniz

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 4

16.Eki.2015 12:14:39 via Website

öncelikle yardımınız için teşekkürler onu yazdığımın üstünden çok geçti sonunda recovery modda galaxy s5 daha sonra lollipop yükledim ve gene bir sorunum var lolipop yükledikten sonra görüntü ayarı biraz değişikti bende düzeltiyim dedim fabrika ayarlarına geri döndürdüm ne biliyim böyle olayacağını açıyorum twrp yazısında kalıyor devamı açılmıyor downloading modda açılıyor odinden yüklemem gerekiyor recovery açılmıyor ama odinden hiç ümidim yok ne yaptıysam telefonu görmüyor lütfen cevaplarınızı bekliyorum sevgiler

• Forum girişleri 4

16.Eki.2015 12:16:19 via Website

Muhlis Soysal

Gülay Çilkaya

ARKADAŞLAR TELEFONUMA ROM YÜKLEMEK İSTEDİM ROOTDA ATTIM ROMU YÜKLERKEN BİRDEN KAPANDI VE SAMSUNG YAZISINDA KALDI BENDE ÜNİV SINAVI İÇİN TELEFON BÖYLE KALSIN İLGİLENMEM HEM DEDİM VE NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM AMA BÖYLEDE OLMUYOR TAMİR ETMEM GEREK ŞÖYLEKİ BİLGİSAYARIM WİNDOWS VİSTA ESKİ BİR SÜRÜM VE USBYİ TAKTIĞIMDA BU AYGIT DAHA HIZLI ÇALIŞABİLİR DİYOR VE ODİNDE GÖRMÜYOR USB SÜRÜCÜLERİNDEN TUTUN HERŞEYİ DENEDİM O ODİNİNDE... NEYSE BEN O ROM YÜKLEME İŞLEMİNİ SD KARTA İNDİRDİĞİM DOSYAYI YÜKLEDİM NOVAFUSİON GİBİ BİRŞEYDİ ADI NE GÜZEL YÜKLÜYODU AMA YA BOZUKTU YA YANLIŞ YAPTIM BİLMEM BÖYLE KALDI TEL 1AYDIR TELİ AÇAMIYORUM YARDIM EDİN BİR İŞE KALKIŞTIM BARİ ROMU YÜKLİYİM CEVAPLLARINIZI BEKLİYORUM

Recovery yada Download moda girebiliyor musun tuşlarla, sanırım cihazınıza uygun rom yükleyememişsiniz SAMMOBILE den stock rom indirip Download Mod'a girebilirseniz ODIN ile tekrar yükleme yapabilir orjinala dönebilirsiniz.

Aşağıdaki linkte S4 için stock rom yükleme var istersen aynı adımları uygulayarak uygun türkiye romu nu yükleyebilirsin.

öncelikle yardımınız için teşekkürler onu yazdığımın üstünden çok geçti sonunda recovery modda galaxy s5 daha sonra lollipop yükledim ve gene bir sorunum var lolipop yükledikten sonra görüntü ayarı biraz değişikti bende düzeltiyim dedim fabrika ayarlarına geri döndürdüm ne biliyim böyle olayacağını açıyorum twrp yazısında kalıyor devamı açılmıyor downloading modda açılıyor odinden yüklemem gerekiyor recovery açılmıyor ama odinden hiç ümidim yok ne yaptıysam telefonu görmüyor lütfen cevaplarınızı bekliyorum sevgiler

• Forum girişleri 4

16.Eki.2015 12:19:31 via Website

Orbay Boran

Gülay hanım merhabalar odin telefonu görmüyorsa güncel odin dosyası indirin. Ve telefondan USB hata ayıklama modunu açın. Eğer download moduna girebiliyorsanız muhlis beyin verdiği linkleri inceleyebilirsiniz

öncelikle yardımınız için teşekkürler onu yazdığımın üstünden çok geçti sonunda recovery modda galaxy s5 daha sonra lollipop yükledim ve gene bir sorunum var lolipop yükledikten sonra görüntü ayarı biraz değişikti bende düzeltiyim dedim fabrika ayarlarına geri döndürdüm ne biliyim böyle olayacağını açıyorum twrp yazısında kalıyor devamı açılmıyor downloading modda açılıyor odinden yüklemem gerekiyor recovery açılmıyor ama odinden hiç ümidim yok ne yaptıysam telefonu görmüyor lütfen cevaplarınızı bekliyorum güncel olarak v3.09 var birde 10 çıkmış ama onda kod gibi birşey istiyor ha birde taktığımda usbyi daha hızlı çalışabilir diyor bu arada windows vista ve öncedende usb hata ayıklama modunu falan açtım herşeyi yaptım yani çok çaresiz kaldım sevgiler

— değiştirilme tarihi 16.Eki.2015 12:28:26