Sms geçmişi hakkında

• Cevaplar:16
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

10.Eyl.2015 09:28:19 via Website

iyi günler, iyi forumlar,
SMS ve arama kayıtlarını silen programlar var ancak, sms geçmişini silen bir program bulamıyorum. acaba varmı dır böyle bir program? sms kutusundan gelen giden tüm sms ler, gelen giden tüm aramalar siliniyor ama gelen sms yada giden sms geçmişi silinmiyor.
umarım anlatabilmişimdir.
iyi günler.

• Forum girişleri 6

10.Eyl.2015 15:34:12 via Website

şöyle bir sıkıntım var.
ben 1clik isimli programı kullanıyorum. bu program 1 tıklama ile sadece belirli kişiye ait olan tüm kayıtları temizliyor. ama ne yazıkki sms geçmişini temizleyemiyor. böyle bir program arıyorum.

• Forum girişleri 488

10.Eyl.2015 16:08:18 via Website

Mesajlar kısmına girip hepsini seçip silmen yeterli olmuyor mu bunun için neden 3. parti yazılıma gerek duyup telefonda ayrı bir enerji harcatıyorsun?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 54

10.Eyl.2015 16:16:35 via Website

Arkadaşın isteği kişisel olarak silmek. bir kişiyi seçip, bütün geçmişini silmek. ben yanlış anlamadıysam.

• Forum girişleri 488

10.Eyl.2015 16:48:00 via Website

Arsel V.

Arkadaşın isteği kişisel olarak silmek. bir kişiyi seçip, bütün geçmişini silmek. ben yanlış anlamadıysam.

1 kişinin geçmişi zaten mesajlarda grup olarak gözüküyor da zaten. :)

• Forum girişleri 202

10.Eyl.2015 17:30:16 via App

özur dilerim ama, bende anlamadım HTC M8 var su an ondan önce Note 2 , hepsinde iletileri tümünü sil vb bir seçenek var, olmasa da pek zor değil gibi geliyor hepsini seçip silmek, sanırım anlamadigimiz bir yer var

• Forum girişleri 54

10.Eyl.2015 17:42:25 via Website

Benim anladığım da şu;

Arkadaş bir program istiyor. bu program, tek bir rehber kişisinin hem mesajlarını, hem çağrı kayıtlarını falan silebilsin istiyor. ben böyle anladım fakat kendi bir kere daha açıklamalı.

• Forum girişleri 6

11.Eyl.2015 11:59:08 via Website

İyi günler,
Öncelikle dün geri dönüş yapamadığım için özür dilerim.
Sorunumu tekrar anlatayım izninizle,

Tek bir rehber kişisine ait arama kayıtlarını mesajları ve mesaj kaydını tek bir dokunma ile silebilen program arıyorum.
bahsettiğim gibi 1Click isimli programcık istediklerimin %90 ı nı halledebiliyor lakin; telefonun geçmiş kısmında gelen ve giden mesaj kayıtlarını temizleyemiyor.

Neden böyle bir şey istiyorum derseniz,
<<<< Acil durumlarda >>>>>, hızlıca tek tuş ile bu kayıtları temizlemem gerekiyor. :)
Telefonum Samsung Galaxy Win Duos. Android sürümüm: 4.1.2
Bu telefonun geçmiş menüsünde guruplandırarak silme işlemi yok. o yüzden böyle bir sorunum doğdu.
Umarım dilim dönmüştür derdimi anlatma,
İyi forumlar.

• Forum girişleri 54

11.Eyl.2015 12:29:47 via Website

Üzgünüm kardeşim ama bu forumda kimse böyle bir şeye yardımcı olmaz.

Acil durumlarda bu kayıtları silmem gerekiyor demek çok açık uçlu bir cümledir ve eşini, dostunu vs aldatmaktan tut, farklı binbir çeşit şey geliyor insanın aklına. Kimsenin günahına ve sorunlarına ortak veya yardımcı olamayız.

Şahsi düşüncem!

• Forum girişleri 202

11.Eyl.2015 12:34:39 via App

Merhaba, anladım demek istediğinizi ama sanırım böyle bir uygulama yok telefon degistirmen gerek şu an kullandığım HTC de arama kayıtlarında no üzerindeki seçeneklerde tüm arama geçmişini sil var, ayrıca SMS dede aynı şey var tüm dizini sil gibi

— değiştirilme tarihi 11.Eyl.2015 12:50:48

• Forum girişleri 488

11.Eyl.2015 13:14:14 via Website

Aklıma bu uygulama geldi. Aynı zamanda Arsel V. 'ye katılıyorum acil durum mu bilinmez ama önerdiğim uygulamada cache temizliğinin yanında sms ve arama kayıtlarınıda temizlettiriyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.eraser&hl=tr

• Forum girişleri 6

11.Eyl.2015 13:56:29 via Website

Sayın samil A.,
teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.
iyi forumlar.