Arkadaşlar telefon konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

10.Eyl.2015 12:52:42 via Website

Arakadaşlar öncelikle selamın aleyküm telefon almayı düşünüyorum belli bi bütçem yok ancak 1500 tlyi geçmezse iyi olur.Araştırdığıma göre z3 compact bana uygun ancak buna alternatifler arıyorum.Benim için önemli olan hız,sarjın uzun gitmesi ve kamera. Kasma olmamalı ve kamerası iyi olmalı çok fazla oyun oynamıyorum suanda kullandığım gm discovery bile kaldırıyor oynadıklarımı boyutu ufak bikaç oyun var sadece.Bunun dışında lg,iphone,samsung ve yerli markalar düşünmüyorum sony,htc,asus gibi markalar tercih ettiğim markalar şimdiden teşekkürler.

• Forum girişleri 54

10.Eyl.2015 13:40:53 via Website

Aleyküm Selam,

1500 Lira bütçen var ise ve yukarıda istemediğini belirttiğin markalar dışında cihaz almak istiyorsan eğer, çin malı ürünlere bakacaksın. Çin malı diyip geçmeyelim, şu anda piyasadaki en baba amiral gemilerini bile zorlayan telefonların hepsi bu markalar. ZTE, Huawei, Oppo, One Plus vs gibi. Şahsen ben S6 Edge'imin yanına bir Huawei Mate 7 ya da biraz bekleyip Mate 8 almayı düşünüyorum. ikinci telefonumun tercihini bu cihazdan yana yaptım.

Tabiki görüşler kişiseldir ve herkes aynı şeyi düşünecek diye bir kaide yoktur.

Saygılar.

• Forum girişleri 488

10.Eyl.2015 16:11:14 via Website

Aleyküm selam

Öncelikle hiç bir cihazın minisini kompağını almanı önermem, Arsel'in dediği gibi o markalardan tercih edebilirsin.
Ama ben o bütçeye LG G3 'ü düşünürüm kliksa'da 32GB 1699'dan 1299 'a düşmüş. tam piyasıası nedir bilmiyorum ama.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 54

10.Eyl.2015 16:18:47 via Website

LG G3'ü kullandığı işlemci yüzünden söylemedim. Şahsen kendim bir süre kullandım LG G3'ü. Gerçi arkadaş performans düşkünü olmadığını belirtti ama yine de en iyisini sunmak bence yapmamız gerekeni. Huawei'ye bakacak olursak eğer, adamlar işi aştılar. 10 Çekirdekli işlemci kullanıyorlar. artık orta sınıf olarak çıkarttıkları cihazlar bile 8 çekirdek işlemci taşıyor ve cihazlarda ısınma denilen olay yok. Ben koyu bir Samsung fanı olarak söylüyorum ki. Huawei vs gibi şirketler biraz daha zorlarsa sanırım Samsung zirvedeki yerini kaptıracak. (Android parkurunda)

— değiştirilme tarihi 10.Eyl.2015 16:30:00

• Forum girişleri 54

10.Eyl.2015 17:42:55 via Website

1500 Liranın altında ürün aramakta.

• Forum girişleri 251

13.Eyl.2015 17:14:32 via Website

Arsel V.

LG G3'ü kullandığı işlemci yüzünden söylemedim. Şahsen kendim bir süre kullandım LG G3'ü. Gerçi arkadaş performans düşkünü olmadığını belirtti ama yine de en iyisini sunmak bence yapmamız gerekeni. Huawei'ye bakacak olursak eğer, adamlar işi aştılar. 10 Çekirdekli işlemci kullanıyorlar. artık orta sınıf olarak çıkarttıkları cihazlar bile 8 çekirdek işlemci taşıyor ve cihazlarda ısınma denilen olay yok. Ben koyu bir Samsung fanı olarak söylüyorum ki. Huawei vs gibi şirketler biraz daha zorlarsa sanırım Samsung zirvedeki yerini kaptıracak. (Android parkurunda)

bencede katılıyorum doğru diyorsun s801 g3 e yetmiyor