Xperia Z3 Compact kullanan arkadaşlar bakabilir misiniz ?

• Cevaplar:13
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

10.Eyl.2015 20:16:48 via Website

Arkadaşlar z3 compact almaya karar verdim ve merak ettiğim bazı konular var bu konularda yardımcı olursanız sevinirim sorularım şöyle;

-Pil ömrü nasıl şarjı ne kadar gidiyor ?
-Kamera performansı nasıl ?
-Isınma,su geçirme gibi problemleri varmı ?
-Herhangi bi problemle karşılaştınız mı ?
-Telefonun beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikleri neler ?

Şimdiden teşekkürler.

• Forum girişleri 54

10.Eyl.2015 21:24:45 via Website

Çok büyük hata yapıyorsun. Eniştem aldı ve pişman. En büyük şikayeti pil ömrü. Kamera konusunda piyasanın üç devi var. LG G4 ve S6 ile S6 Edge. Çok sağlam bir çekim kalitesi bekleme. toza ve suya karşı dayanıklı tabiki fakat sadece bunlar olmamalı telefonu alma sebebin.

• Forum girişleri 251

11.Eyl.2015 07:18:24 via Website

alican mayıstan beri kullanıyorum telefonun kamerası tabi şuanki amiral gemiler kadar iyi değil pil ömrü yoğun kullanımda 1 gün çıkartıyor rahat 3saat kesintisiz mortal kombat x oynadım hiç sorunu olmadı ama azcık ısındı normal o da ısınma sorunu yok su geçirmezliği konusunda şöyle diyim kapakları kapatıyorsun bir numara vardı onu kodluyıp ekran bastığında ekrandaki sayı değişiyorsa su geçirmiyordur öyle garantiya alabilirsin işini herhangi bir problemle karşılaştım tek nokta haziranda 2mb lık bir güncelleme geldi telefonun arayüzünü değiştirmek istiyormusunuz diye sordu bende merak ettim sonra anladım sony arayüzünü yeniliyormuş beta testine katılmışım :) beğendiğim özellikleri ufak olması pratik ve güçlü olması su geçirmezliği olması kötü yanı telefon arkası dümdüz elin terli olduğumu sabun gibi kayıyor ama arka kapağa ufak bir kaydırmaz plaka yerleştirirsin çok uzak 1cm lik felan yeter kılıf felan kullanırsan sorun olmaz zaten güncelleme desteği çok iyi hatta geçen gün sony xperia z için androd 5.1.1 yayımladı

— değiştirilme tarihi 11.Eyl.2015 07:21:02

• Forum girişleri 251

11.Eyl.2015 07:20:09 via Website

Arsel V.

Çok büyük hata yapıyorsun. Eniştem aldı ve pişman. En büyük şikayeti pil ömrü. Kamera konusunda piyasanın üç devi var. LG G4 ve S6 ile S6 Edge. Çok sağlam bir çekim kalitesi bekleme. toza ve suya karşı dayanıklı tabiki fakat sadece bunlar olmamalı telefonu alma sebebin.

ilk önce şunu diyeyim z3c 2014 yılının ortasında türkiyeye gelmiş bir telefon bu lg g4 s6 s6 edge ise 2015 in telefonu karşılaştırdıklarımıza dikkat edelim yani lg g4 s6 s6 edge i sony xperia z5 ile karşılaştırabiliriz sadece z3c ile karşılaştırmak büyük hata olur

• Forum girişleri 54

11.Eyl.2015 08:03:16 via App

Dikkat edersen eğer karşılaştırma yapmıyorum. lütfen iyi okuyup ondan sonra yorum yap. kendi kişisel görüşümü yazdığımı belirttim.

• Forum girişleri 251

11.Eyl.2015 12:47:41 via Website

Arsel V.

Dikkat edersen eğer karşılaştırma yapmıyorum. lütfen iyi okuyup ondan sonra yorum yap. kendi kişisel görüşümü yazdığımı belirttim.

tamam da adam z3c demiş sen g4 demişsin amiral gemilerle karşılaştırmak gerek o zaman kamera konusunda öyle dev değil z3c fakat z5 dev onu biliyorum :)

• Forum girişleri 54

11.Eyl.2015 13:05:32 via Website

Bence sen, benimle ilgilenmek yerine arkadaş ile ilgilen. Boşa vakit harcıyorsun. Hadi kolay gelsin sana.

• Forum girişleri 442

12.Eyl.2015 19:00:33 via App

dostum z3c cok guzel bi cihaz performansli eksik yani on kamerasi ana kamerasi is gorur hoparlorleri basarili pil cok iyi tasarim konusu goreceli bence basarili. ben yeni cihaz alcak olsam z3c mutlaka dusunurdum

Android Candır

• Forum girişleri 251

13.Eyl.2015 17:13:27 via Website

Arsel V.

Bence sen, benimle ilgilenmek yerine arkadaş ile ilgilen. Boşa vakit harcıyorsun. Hadi kolay gelsin sana.

arkadaş kullanan demiş enişten pişman diye cevap yazmak zorunda değilsin enişten hesap açsın o yazsın o zaman ben kullanıyorumki arkadaşa cevap verdim

• Forum girişleri 251

17.Eyl.2015 20:13:18 via Website

Arsel V.

Senin dilin çok uzun!

dilimin uzunluğu önemli değil senin kadar işlevi yok napalım

• Forum girişleri 442

17.Eyl.2015 21:44:15 via App

nemesis41

Arsel V.

Senin dilin çok uzun!

😄😄😄😄

Android Candır

• Forum girişleri 54

17.Eyl.2015 22:51:29 via Website

nemesis41

Arsel V.

Senin dilin çok uzun!

Ancak güldürürsün :) senin gibi saygısızları görünce insan olduğumdan utanıyorum be kardeşim ;)

• Forum girişleri 251

19.Eyl.2015 19:11:09 via Website

Arsel V.

nemesis41

Arsel V.

Senin dilin çok uzun!

Ancak güldürürsün :) senin gibi saygısızları görünce insan olduğumdan utanıyorum be kardeşim ;)

sanal alemde kimseye saygı göstermem adam der 30 yaşımdayım reelde tanışırsın 18 yaşındadır seni kandırmıştır bilemezsin kimin ne olduğunu bu yüzden kimseye saygı tolerans göstermeyi fazla takıntı etmedim kendime real de kimseye karşı özelikle büyüklerime karşı saygı konusunda çok titiz bir insanımdır insanları sanal ortamdan tanıyamazsın bu yüzden utanmana gerek yok :)