Samsung Galaxy Note 2 — Şarj Sorunu

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

12.Eyl.2015 02:49:31 via Website

Merhaba arkadaşlar, fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum 1 ay önce telefon şarjdayken şarjım dolmamaya hatta aşağıya doğru inmeye başladı örneğin yüzde elli olduğunda şarja taktığımda twitterde gezinirken dahi 1 saatte şarj yüzde yirmiye iniyordu gidip samsungtan orjinal batarya aldım fakat geçmedi kabloyla ilgili sorundur dendi yine orjinal şarj aleti aldım sorun ortadan kalkmadı şarj soketi ile ilgili sorun dendi (ki bunların hepsini forum vb. yerlerden ve telefonculardan öğreniyorum) şarj soketi aldım bu gün birebir sahte takılmasın diye orjinal aldım ve kendim değiştirdim şarj oluyor fakat hala telefonumda aynı sorun devam ediyor. Artık konunun yazılımla ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü şarj sorununa ait tüm donanımı değiştirdim fakat hala telefonum şarjdayken bataryam boşalıyor. Bununla ilgili ne yapmam gerektiğini yanıtlarsanız çok memnun, gerekirse yazılımı tekrar silip yüklemek vb. şeyler yapabilirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Telefonum Note 2 ve Android 4.4.2 yüklü.

• Forum girişleri 202

12.Eyl.2015 12:43:54 via App

eski bir Note 2 kullanicisi olarak aynı sorun üzerine cihazı yetkili servise verdim, garanti kapsamında batarya ve şarj soketi gibi yerler değişti.

• Forum girişleri 4

12.Eyl.2015 12:56:20 via Website

İşte hocam ben gerekli tüm donanımsal değişiklikleri yaptım ama hala sorunum devam ediyor bataryada hiçbir sorun yok şarj soketindede batarya dolduğu zaman 7 8 saat yoğun kullanımda gidiyor

• Forum girişleri 202

12.Eyl.2015 13:14:02 via App

çok özur dilerim, batarya kısmını atlamisim servis yolu gözüktü gibi.