Super Temizlik & Pil Tasarrufu

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

12.Eyl.2015 20:25:39 via Website

Merhaba arkadaşlar sizinle uygulamamı paylaşmak istiyorum lütfen kullanıp yorum yapın ve puan verin geliştirilmesine yardımcı olun şimdiden teşekkürler :)

Link : play.google.com/store/apps/details?id=com.seventwoone.superpowersaver&hl=tr

Yeni üye olduğum için resim ekleyemiyorum yukarıdaki bağlantıdan detayları inceleyebilirsiniz.

Super Temizlik&Pil Tasarrufu

Eğer mükemmel bellek ve ram temizleme,güç tasarrufu istiyorsanız bu kullanışlı ve basit uygulama tam size göre.

Ekran kapandığında Gsm Modu(MTK çipset, GravityBox, CyanogenMod), Wifi , Bluetooth , Gps , Mobil Veri , Wifi - Tethering kapanır ve arka plandaki tüm uygulamalar temizlenir(Ram temizleme) , ekranı açtığınızda ise önceden açık olanlar tekrar açılır.

Uyut (ROOT) - Artık uygulamalarınızı uyutabilir ve uyandırabilirsiniz,böylece daha fazla pil tasarrufu sağlarsınız(Bu uygulamalardan bildirim gelmemesi sorununa yol açabilir !).

Önbellek Temizleme - Telefonunuzdaki bütün uygulamaların önbelleğini temizleyerek(uygulama verileri silinmez) telefonunuzu hızlandırın.

— değiştirilme tarihi 12.Eyl.2015 20:27:10

• Forum girişleri 202

12.Eyl.2015 21:25:58 via App

Merhaba, kurdum inceledim gayet güzel, HTC M8 de Wi-Fi mobil veriyi ekran kapalı iken kapatmadi ve diğer görevleri sonlandıramadı, root yok

• Forum girişleri 2

12.Eyl.2015 21:44:43 via Website

Maalesef uygulama uyutma ve android 5.0 üzeri mobil veri root gerektiriyor,yorum için teşekkürler :)